Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, насочил съм се към няколко модела, които ми се струват удачни за цена до към 300$ (най-вероятно ще го купувам през чуждестранен сайт)

Honor 7x

Xiaomi Mi A1

Lenovo K8 Plus

Обмисляни китайски варианти от рода на Ulefone T1, Umidigi Z1 Pro

Отворен съм за вашите варианти, мнения и предложения. Има ли някой опит и впечатление от тези модели или други подобни?

Приоритет е

- стабилна, гладка и сигурна работа, издържливост

- прилична камера

- поддръжка на софтуера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Calando написа:

Здравейте, насочил съм се към няколко модела, които ми се струват удачни за цена до към 300$ (най-вероятно ще го купувам през чуждестранен сайт)

Honor 7x

Xiaomi Mi A1

Lenovo K8 Plus

Обмисляни китайски варианти от рода на Ulefone T1, Umidigi Z1 Pro

Отворен съм за вашите варианти, мнения и предложения. Има ли някой опит и впечатление от тези модели или други подобни?

Приоритет е

- прилична камера

- поддръжка на софтуера

Според изискванията определено бих се насочил към Xiaomi (което съм и направил) Втори вариант лайново и в краен неизбежен случай неизвестните споменати и неспоменати други китайски марки дето се опитват да навлизат, но не са се доказали още и се компенсира качество като се гони цена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам Xiaomi, аз лично имам Redmi Note 3 Pro и съм адски доволен. (само дето напоследък малко забива, понеже съм го задръстил с 20к мемета :ph34r:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Calando написа:

Приоритет е

- прилична камера

- поддръжка на софтуера

Поддръжка на софтуера при китайските модели е леко казано мисия невъзможна. Дори Xiaomi нямат адекватна поддръжка, макар да са сред първенците.

ПС: Ако ще е Xiaomi - насочи се към Mi A1. Модела е с Android One, и ще има поддръжка минимум 2 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, techmaniac написа:

Поддръжка на софтуера при китайските модели е леко казано мисия невъзможна. Дори Xiaomi нямат адекватна поддръжка, макар да са сред първенците.

Не мога да се съглася. Xiaomi се слушват в оплакванията от хората, когато повече хора (примерно 100-200 човека) се оплачат във форума от определен проблем, му обръщат внимание и го оправят. (обикновенно за месец от оплакването до оправянето)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, niki292002 написа:

Не мога да се съглася. Xiaomi се слушват в оплакванията от хората, когато повече хора (примерно 100-200 човека) се оплачат във форума от определен проблем, му обръщат внимание и го оправят. (обикновенно за месец от оплакването до оправянето)

Дано е така, че в други сайтове не съм намирал много позитивни отзиви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от silfidan
      Здравейте. 
      Пратиха ми снимка през Скайп и сега тази снимка не мога да я изтрия от галерията ми в телефона. 
      Изтривам я. Тя изчезва и след секунди пак се появява в телефона ми на същото място в Галерия.
       Каква е причината? Как да я изтрия? Възможно ли е да е някаква скрита проследяваща програма или нещо подобно? Взех да се притеснявам...не е нормално да се изтрива и пак да се появява.
      Ще прикача какво пише в Подробности на снимката, които се появяват след като плъзна снимката нагоре....

• от ryapov
      Здравейте, малко история : купих си китайски телефон, като го включих си вкарах акаунта в гугъл, но НЕ ми свали контактите от там, та трябваше ръчно да ги въвеждам. Наистина нямаше никаква опция. Писах на търговеца и той ми изпрати друг телефон, който си работи супер.
      Сега за първиа телефон, има андроид 5.1 , искам да му кача андроид 7. Някой може ли да ми каже как да го направя ? Пробвах със сервиз, но не живея в България и нищо не направиха в сервиза. Искам да си кача по-нов андроид и моля за подробна консултация , стъпка по стъпка /ама наистина като за глупак/  как да го направя. И да се прецака телефона - голям праз, имам си работещ, но поне нещо ще науча.
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Преди известно време включих известията да се показват на началният екран под формата на балонче, все едно е чат от messanger и може да го местиш по екрана, за да го махна трябва да плъзна надолу и да изчистя известията или да цъкна върху него да ми отвори приложението, след което да го затворя за да го махна. Та, въпроса ми е, знаете ли как мога да го изключа това нещо, че почна много да ме дразни.
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.
      Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.
  • Дарение

• Добави ново...