Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам нокия, купена от Швейцария, която не разпознава Vivacom българска сим карта. Как да отключа телефона ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има програми, но след като питаш тук - най-лесно е в сервиз за няколко 10-ки лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, vstoitsov написа:

Има програми, но след като питаш тук - най-лесно е в сервиз за няколко 10-ки лв.

Ние дадохме на M-Tel да освободят техен телефон, защото ни се полага след приключване на договора, но нито системата успява да го освободи, нито сервиза им. Занесоха го в София и го върнаха след два три месеца кодиран, както сме си го взели, с отказ да го разкодират. Недей много да летиш в небесата. Кодираните телефони отиват в кофата или оставаш на оператора. Когато е като подарък и няма стойност, примерно ти го обявяват за 1 лв. даже не можеш да ги осъдиш, защото е подарък! :emoji_smiley-01:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама то винаги кодираните са, като уж безплатни или много евтини. Сега прочетох малко - не подържа brute force надали ще успееш да го разкодираш. Иначе можеш да прецакаш някой в продавалниците, но не го прави :D Виж дали няма как да го метнеш за някой лев обратно от където е взет на някой, който е към оператора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, vstoitsov написа:

Има програми

ами кажи му ги поне да си поиграе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от Ж. Ж.
      Здравейте преди няколко дни си закупих Nokia Lumia 800 проблема е че не мога да го свържа със компютъра пробвах с много програми и драйвъри пробвах със Windows phone app , Nokia Suite нищо не помага моля ако сте се сблъсквали с подобен проблем помогнете.
    • от Бирджан Р.
      Здравейте! Днес си купих преносимо зарядно power bank 2600mah. Нямаше грам заряд в него за това го вързах към адаптер от телефон да се зарежда. Оставих го в 12:00 до момента 19:59 , не спира да се зарежда. Пресветва постоянно в червено.Като го изкарам и го включа към който и да е телефон .. не зарежда изобщо.. Идеи? 
    • от Любо
      Здравейте,проблема ми е с доста вече старата nokia n95 (първата версия).Купих нов дисплей който е copy,не оригинал,работи без дефекти,но когато телефона мине в режим на готовност вместо да се покаже часовника, дисплея стои черен.Имам подозрение, че това се дължи на стария софтуер който е фабричния му с който е купен телефона.При набиране на *#0000# излиза тази информация:
      V12.0.013
      19-06-07
      RM-159
      Nokia N95 (05.01)
      Има ли начин за обновяване на софтуера до последна версия която евентуално ще реши проблема с новия дисплей?Опитах с nokia pc suite ,но няма поддръжка вече.
    • от dem0_
      Здравейте! Има ли начин да си възстановя контактите от сим карта която вече не се поддръжа от оператор? Контактите не са изтрити, те са на нея, обаче когато я поставя в телефона си, той не я разпознава, не иска дори въвеждане на пин код и не ми показва контактите. Ситуацията ми е следната: Реших да се прехвърля от един мобилен оператор към друг и съответно новия оператор ми дадоха нова сим карта, която трябва да я сложа когато стане смяната на оператори. И днеска старата сим карта стана неактивна и аз я махнах въобще без да се замислям, слагам новата и гледам контактите ми ги няма. Слагам обратно старата обаче телефона дори не разпознава, че има сим карта... Давайте съвети, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.