Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако някой е на тази тарифа ще помоля за Speedtest с бг и и по един тест от сървър в Амстердам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би е удачно да уточниш от кой град в България към кой точно сървър в Амстердам се интересуваш.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може да не знаеш!!! :ph34r:
Добрич

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Как може да не знаеш!!! :ph34r:
Добрич

И какво като съм от Добрич булсат е национален оператор тука в Добрич навсякъде е FTTH и моя блок имат оптика . Затова се интересувам симетрични и дали са стабилни скорости 100 мбпс .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, adersa написа:

И какво като съм от Добрич...

Явно има навика да се дразни с хората!

Аз лично не бих заложил на булсатком! Но , ако имаш приятели , които го ползват , направи един speedtest и сам се убеди дали си заслужава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Eternal Life написа:

Явно има навика да се дразни с хората!

Аз лично не бих заложил на булсатком! Но , ако имаш приятели , които го ползват , направи един speedtest и сам се убеди дали си заслужава!

Гледам в други форуми за интернет , че много ги хвалят по хубав бил от оптичният на мтел . А мтел в Добрич нямат оптика . С Виваком не ми се занимава чета само оплаквания в Facebook страницата им дори и оптичният им не струвал . Та се насочих  към булсат за 15 лв 100 мбпс ме устройва като цена и ще пускам и друг адрес за нет на булсат .

преди 3 часа, plamen_petrov_80 написа:

към кой точно сървър в Амстердам се интересуваш.

Няма значение към кой важното да е в Амстердам за другите не ме инт .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега нали си доволен от твоя доставчик ? Нали беше с оптика ? Защо ще го сменяш ли или ? Колко достигаш тук:

http://speedtest-ams3.digitalocean.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, techmaniac написа:

Колега нали си доволен от твоя доставчик ? Нали беше с оптика ? Защо ще го сменяш ли или ? Колко достигаш тук:

http://speedtest-ams3.digitalocean.com/

Защото като дойде средата на ноември нета става адски бавен . Снощи от 8 30 до 23 часа беше невъзможен за ползване . Днеска питах  др мои приятели и те са имали проблем с нета снощи ... От конкуренцията пускат флоод атаки нарочно ..

за 2 година става така и вече ми писна преди за 10 мин реагирваха вечер но снощи имах чувството , че цяла нощ нямаше да имам нет .

Скоростта ми е добре нямам оплаквания и в пикове време е така но защо трябва да стават такъв срив вечерта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, adersa написа:

Скоростта ми е добре нямам оплаквания и в пикове време е така но защо трябва да стават такъв срив вечерта ?

Еми не знам, зависи от трасетата на доставчика, капацитети и т.н. Ако са навързани много маймуни на клона е ясно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.