Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

искам да изтрия един файл. намира се в program files. първия път като се опитах да го изтрия ми изписа че ми трябва разрешение от trustinstaller. после смених администратора на файла. махнах trustinstaller и сложих себе си като администратор. сега като се опитам да го изтрия ми изписва че ми трябва administrator permission. после пробвах да го изтрия с command prompt (пуснах го като администратор) но ми изписва access denied. Как да го изтрия ?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, gorelka написа:

искам да изтрия един файл. намира се в program files. първия път като се опитах да го изтрия ми изписа че ми трябва разрешение от trustinstaller. после смених администратора на файла. махнах trustinstaller и сложих себе си като администратор. сега като се опитам да го изтрия ми изписва че ми трябва administrator permission. после пробвах да го изтрия с command prompt (пуснах го като администратор) но ми изписва access denied. Как да го изтрия ?

Пробвай под сейф мод

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операционна система и какъв е този файл, защо искаш да го изтриеш, откъде се е появил и нещо повече да кажеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дясна мишка на файла и Take Ownership и после триеш, но кой файл и защо? 

ПП: Е ако не ти е админ акаунта трудно ще пипаш по системата.

Редактирано от vstoitsov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PC Hunter ама внимавай много...да не прцакаш нещо важно

Редактирано от G.I.Ganev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да давате на човека акъл с какво и как да трие файлове в системния дял, що не питате като матев за какво иде реч? Човекът търси помощ във форум - лесно е да се досетите, че може да не е запознат с доста други неща, като например предназначението на въпросния файл.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.