Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! От десетина дни ползвам SAMSUNG Galaxy GT-18262. Когато искам да запомня някоя страница, (например от сайта webcafe.bg), "цъкам " на съответната иконка-горе вдясно, се появява прозорец, в който пише:" Запазване в списък + Нов списък". Излиза и папката, която съм създал първия път. Когато обаче се опитам да намеря тази папка, удрям на камък. Инсталирах и премахнах няколко различни Файлови мениджъри, но и те не успяват да ми покажат пътя до въпросната папка.

Моля, ако някой има идея как да ми помогне да пише. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е достъп до тази папка с файлов менаджър? По принцип (за стоковия браузър), най-вероятно пътя е: /data/data/com.android.browser/files/a_binary_file

Достъп до тази локация ще имаш само след root и със някой от специализираните файл менаджъри (пр. root explorer)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка който си запазваш ще го търсиш в отметките/favorites или bookmarks/ на самия браузер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, baikolio95, там са, но това не ме устройва. Аз исках като реша да отворя някой от любимите си сайтове, да цъкна на съответната папка и да го посоча в списъка, а не всеки път да го въвеждам.

Има изход от всяка ситуация-намерих му цаката, като въвеждам чрез микрофона. Става много по-бързо от писането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да си извадиш линковете като икони на дисплея, и така ще ти е най-удобно и лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от callpchelp
      Здравейте!
      Търся безплатен софтуер за откриване на дублиращи файлове, възможно най-прост. CCleaner и IObit не ми харесват, нещо много семпло и работещо, ако е в портабъл вариант, още по0добре. Отдавна не ми е трябвала такава програмка, преди години ползвах една, но не я намирам из архивите.

Благодаря предваритрелно!
      Весели празници!
    • от C20XE l457
      Здравейте, мисля да минавам на лаптоп, вече не играя толквоа игри и само ми заема място компютъра и монитора и ще го продавам за да мина на по-компактна и преносима техника. Сегашният хард на компа е 500гб хитачи (ще прикача сминка) и е от 2010 от както ми е и компютъра, нямам проблеми с него не е падал и не е забивал доколкото знам. Та въпроса ми е следния - понеже имам бая информация (снимки, файлове, клипчета учебници в PDF.... и др.) и ме интересува какъв е най-добрия начин да запаза инфото. Заслужава ли си да записвам на DVD дискове (сигурно десетина), да си купя някаква по-сериозна флашка ИЛИ е вариянт да си откача харда и да го запазя някъде. Също за вариятна с харда не знам ако не го пипам така по месеци/година дали може да "спече нещо" или пради някаква причина да загуби инфото, добре ли е един път на 2-3 месеца да го пускам да се раздвижват чарковете върте? Най-вече заради снимките и клипчетата бих го запазил пък ще сложа друг имам SSD с него мога да го продам компа.. или пък ако SSD е по-надежден на него мога да метна данните мисля, че 100 гб ще стигнат.

• от Добс
      Здравейте, 
      Казвам се Добрин и работя за pCloud - услуга за съхранение на файлове в Интернет, или "на облак". Съществуваме от 4 години и имаме вече над 7 мил. регистрирани потребители. 

Вчера пуснахме статия в сайта и един потребител предложи да направим тема във форума. 
      Всъщност, това е една добра идея за контакт с нови, бъдещи, стари, недоволни, доволни и всякакви други потребители. 

Искате да знаете нещо повече за услугата ? Искате да ни кажете колко добре или зле се справяме ? Искате нови функционалности ? Не можете да разберете за какво се борим и кои сме ? 
      За всичко това - пишете тук. Ще отговарям честно, няма да ви карам да ползвате платената услуга, няма и да ви спамя с излишна информация. 

ето статията, за която говорех : https://www.kaldata.com/it-новини/къде-съхранявате-файловете-си-в-об-257291.html 
      Да започнем от нея - вашето мнение ? 

• от NiGh7
      Здравейте на всички,
      отскоро обмислям варианти за съхранение на снимки, клипове и всякакви файлове с големина до 500мб на външен носител, с цел съхранение и предпазване за дълго време от порядъка на години. Искам да ги "запазя" на външен носител - едно, че си остават спомени (ако са снимки и видеа) , второ ,че малко или много на настолни или преносими компютри може да се разчита, само докато няма токов удар (примерно) който да изпържи всичко, а трето, че в Интернет сайтовете за съхранение на снимки, е несигурно и всеки може да изтрие,промени и прочие.
      Като за начало обмислях външен хард диск от порядъка на 1-2 ТБ и цена около 100-150-200лв, но след като се поразрових, разбрах че този тип устройства издържат няколко години само.
      Въпросът ми е следният - За тези пари, има ли по-добър вариант за съхранение, истина ли е това със продължителността на живот външните дискове и евентуално ако няма - към кои марки/модели бихте ме насочили и какво да гледам в тях. Кой е по(най) - добрият вариант за съхранение?
      Поздрави!

П.П Надявам се темата да е полезна на много хора и да е на правилното място.
    • от SouRCe
      Здравейте!
      Имам проблем с показването на партишън D в Windows. Като размер харда ми е 1 ТБ, но проблема е, че при преинсталация на Windows 7 към 10 не ми се показва партишъна, на който му бях задал при преинсталацията да се покаже, но явно нещо се е объркало.
      Би трябвало всичко да е точно, защото партишъна, който като размер е 637 ГБ не ми се показва в Windows Explorer, а ми се показва в Диспечера за управление на дискове.
      Някой знае ли откъде мога да си го настроя, така че да се показва в Windows Explorer и да мога да си го използвам?
      Предоставям снимка.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.