Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам малко нужда от помощ.Братовчед ми си купи телевизор Sony Bravia 32w 706b. От няколко дена се мъчим да влезем в интернет през телевизора но не можем да намерим от къде.Обиколих всички менюта налични в телевизора успях да го вържа към рутера но икона за интернет няма. Ако някой може да ми помогне и да ми каже къде мога да е намеря тази икона ще съм много благодарен. Книжка с упътването я е прибрал някъде и няма намира. Ще кача снимки на телевизора дистанционното и на главното меню където в някой клипчета излиза , че трябва да има икона за интернет  но тук няма.
Благодаря предварително.

soni braviq.jpg

soni.jpg

soni1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето упътване за отваряне на сайтове на БГ: http://helpguide.sony.net/gbmig/C5311001/v1/bul/brwsweb.html

Ако пак не намирате браузъра, пробвайте да изтеглите браузър.... Google Play няма ли ? 

Тук през Google Play теглят приложения: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като натисна бутона home и ми излиза това където съм снимал със зеленото мойте приложения . А там има само някаква музика снимки и това е .Няма никъде googleplay направо луда работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Долу вляво където пише  "Всички приложения" ? Това не е ли бутонче ? Плюсчето също ? То не е ли за добавяне (изтегляне и инсталиране) на нови приложения ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв  Google Play? Това не е андроид ТВ, а смарт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, lupis написа:

Какъв  Google Play? Това не е андроид ТВ, а смарт.

Значи не мога да влизам в интернет ли ?

преди 16 часа, Freem@n написа:

Долу вляво където пише  "Всички приложения" ? Това не е ли бутонче ? Плюсчето също ? То не е ли за добавяне (изтегляне и инсталиране) на нови приложения ?

Като натисна всички приложения и  няма нищо. Само някаква вградена музика и някакви снимки това е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да имаш вградени приложения- youtube и др. подобни за стриймване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало  но всички копчета по дистанционното натискам. Всичко проверих и не мога да го намеря . Благодаря ви все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.