Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ето в момента гледам и няма нито една активна IT тема. Това нормално ли е?

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, vstoitsov написа:

Какво имаш предвид под "активна IT тема"?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами всички нови теми са за съвсем други неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво според вас означава " IT ".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Information Tech. или бъркам...? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Това IT форум ли е ?"

И е, и не е. По принцип преди 2008-2009 е бил предимно IT (а и за друга техника). Сега не е само технически.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е как всеки един го възприема това.Едни си мислят,че това е свързано само и единствено с въпроси относно някаква техника,други са малко по общо скроени и свързват това с всякаква информация която да е свързана с познания за някаква технология или техника.Както е въпросът за форда.Това е машина(техника),или за дистанционното което също е техника.Но всеки един форум си има секция за лично разтоварване.Нима очаквате да има само и единствено теми които вас лично ви вълнуват.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Julius Decimus написа:

"Това IT форум ли е ?"

И е, и не е. По принцип преди 2008-2009 е бил предимно IT (а и за друга техника). Сега не е само технически.

Не е вярно това. IT  се опитваше да бъде може би до 2006-та, когато се опитах да наложа мнението си да създадат и подфорум за автомобили. Първо ми изръсиха нещо от сорта, че автомобилните теми били малко, та затова нямало автомобилен подфорум, след 2 месеца сложиха @ostavime  за модератор, хаха.   Нищо против, просто тогава не бе подходяшия модератор. А и днес не се е развил много. 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
  • Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е български сайт за IT технологии и форум към него

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, ExaFlop написа:

Това е български сайт за IT технологии и форум към него

Това с българския сайт забрави. Това си е чист форум.  Форума го крепи. Статиите са нула. Е, не нула, ама никой не ги чете. Ако искаш да ти дам пример за сайт, дето форума е като прикрепен, посети сайта на Иван Тенчев. Форум никакъв, сайта се крепи на новините си и мненията на Тенчев!

преди 45 минути, simtech написа:

Не, това е фейсбук преди фейсбук да бъде създаден..

Не си прав. Това е Скайп, преди скайп да бъде създаден.  Реално това си е своего рода наследник на mIRC.

@Julius Decimus, колкото и да се опитваш да ме ядосваш днес, това е истината!  Казвам ти истината, за да я знаеш. Аз бях първия, дето нададе глас за автомобилен подфорум! Може да се ровиш колкото искаш в историята на форума, но аз бях тоя, дето първи поиска това и дето му отговориха, че нямал;о достатъчно теми и като имало, щяло да се създаде подфорум! @BMW Маниак още не се бе пръкнал. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, BG-Team-DRIFT написа:

@Julius Decimus, колкото и да се опитваш да ме ядосваш днес, това е истината!

Аааа, по-спокойно. Плюсче слагам, сега пък се и ядосваш.

А тоя сегашния автомобилен подфорум в тоя си му вид го има от ? Кога ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, BG-Team-DRIFT написа:

но аз бях тоя, дето първи поиска това и дето му отговориха, че нямал;о достатъчно теми и като имало, щяло да се създаде подфорум! @BMW Маниак още не се бе пръкнал. 

От къде е трябвало да се пръкна ?

Това коя година става ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Julius Decimus написа:

Аааа, по-спокойно. Плюсче слагам, сега пък се и ядосваш.

А тоя сегашния автомобилен подфорум в тоя си му вид го има от ? Кога ?

Ами от 2006-та може би, да не излъжа.  Тогава някъде поставих въпроса за подобен подфорум и ми отговориха, че нямало достатъчно теми и като имало, щяло да се направи подфорум. Няма и два месеца, такъв бе направен. Естествено, останах разочарован, че отначало ми се отговори едно, после си направиха това, което исках. Пуснах междувременно доста теми. То тогава аз бях почти единствен, де пускаше теми за автомобил. Спомням си, че една от първите ми теми бе за това, дали под 7 литра на сто километра разход на гориво  е реално или бошлав работа. 

преди 8 минути, BMW Маниак написа:

От къде е трябвало да се пръкна ?

Това коя година става ?

Ти пък отде се пръкна и защо не си ползваш името - Изабел1?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Ти пък отде се пръкна и защо не си ползваш името - Изабел1?

От панелката.
Разделихме се с нея другарка и вече съм я забравил та за това не и ползвам името.
Тоест вече за нищо не става. Станала една пухкава лелка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

От панелката.
Разделихме се с нея другарка и вече съм я забравил та за това не и ползвам името.
Тоест вече за нищо не става. Станала една пухкава лелка.

Добре. Какво като е пухкава? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Добре. Какво като е пухкава? 

Аз съм естет. Нещо което не ми върши работа го сменям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

Аз съм естет. Нещо което не ми върши работа го сменям.

Гледай сега. Какво по-естетично от пухкава лелка?  Бяхме млади, де две клечки вършеха работа. Уж де. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Ами от 2006-та може би, да не излъжа.

Ти пусна ли си пощата в сайта. Не си, съобщения не получаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Julius Decimus написа:

Ти пусна ли си пощата в сайта. Не си, съобщения не получаваш.

Аз нямам празно в пощата. Така ми е добре. GSM-ите ми и те са на 100% пълни за съобщения. Не реагирам на непознати номера. Преди 3 дена реагирах и се оказа банката. Обещах и да ме потърси сутрин, ама за късмнет на банката си забравих телефона 2 дни в шкафчето без заредена батерия, хаха. Съжалявам банката, на мен ми писна по 2 пъти на година да ме търси за анкета. Аз работя, пари изкарвам и ме ебе за тая банка какъв и е кефа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Аз нямам празно в пощата. Така ми е добре. GSM-ите ми и те са на 100% пълни за съобщения. Не реагирам на непознати номера. Преди 3 дена реагирах и се оказа банката. Обещах и да ме потърси сутрин, ама за късмнет на банката си забравих телефона 2 дни в шкафчето без заредена батерия, хаха. Съжалявам банката, на мен ми писна по 2 пъти на година да ме търси за анкета. Аз работя, пари изкарвам и ме ебе за тая банка какъв и е кефа!

Много добре ме разбра, но добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, vstoitsov написа:

Цитирам:

В центъра на информационните технологии е информацията – тяхната основна задача е автоматизиране и систематизиране на работата с нея с помощта на изчислителна техника (компютри). Информацията е понятие, свързано с обективното свойство на материалните обекти и явления (процеси) да пораждат многообразие от състояния, които могат да се предават на други обекти чрез взаимодействия и да се запечатват в тяхната структура.[3] Макар да не съществува общоприета конкретна дефиниция, обикновено под информация се разбира налично, използваемо знание.[4] В по-тесния технически смисъл информацията е подредена редица от символи – данни.

Теоретичната основа на информационите технологии е информатиката – наука, занимаваща се със събирането, преобразуването, преноса и съхранението на информация с произволни, включително и автоматични, средства. Тя изучава информацията от гледна точка на нейната структурираност, количествените ѝ характеристики, формите и начините за нейното представяне, както и информационните процеси като композиция на основните информационни дейности и методите и средствата за тяхното автоматизиране. Информатиката произлиза от и е тясно свързана с математиката, лингвистиката, електронното инженерство и други науки.

...

По смисъла на по-горното -  всички теми са някакъв вид информация.... ???? Или - аз бъркам  нещо....:question: До колко една тема е активна или не, зависи до колко някой се интересува от някаква информация за нещо...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Не е вярно това. IT  се опитваше да бъде може би до 2006-та, когато се опитах да наложа мнението си да създадат и подфорум за автомобили. Първо ми изръсиха нещо от сорта, че автомобилните теми били малко, та затова нямало автомобилен подфорум, след 2 месеца сложиха @ostavime  за модератор, хаха.   Нищо против, просто тогава не бе подходяшия модератор. А и днес не се е развил много. 

Лабилен си, за това ;) 

Да се развия като модератор ли имаш предвид? хехе Прав си, трябваше да запиша да уча такава специалност в университета. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.