Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,много ми е спешно защото преди 2 часа си изтрих файлове в  телефона.

Снимките си ги възстанових но текстовите файлове и запис от диктофона не мога.

Ако може да ми помогнете как мога да ги възстановя защото са ми много важни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как възстанови снимките ? На картата памет ли са били ? Може би само те, аз другите файлове са в паметта на телефона ? Или са възстановени от облачна услуга ?

Може да опиташ да свържеш телефона към компютър и да достъпиш до паметта му и/или на картата с памет с помощта на Recuva, НО... ако нямаш достъп до паметта на телефона от компютъра, другият вариант е да го ROOT - неш и да му инсталираш на самия него програма за възстановяване на изтрити файлове.

Много е важно сега да не записваш нови файлове на паметите, от които искаш да възстановяваш изтрити неща, защото новите файлове е много вероятно така да се каже "да омажат нещата" - т.е - ще презапишат скритите сега изтрити файлове и те ще станат невъзстановими.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чрез къстъм рикавъри от типа на TWRP, стига да го имаш инсталиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами изтеглих на телефона dr.fone и с нея но само снимките се възстановиха и с кабел пробвах но 

не можах да го направя.

Дали след като съм изтеглила тази програма за това да не мога да ги възстановя?

Ако не мога да се справя има ли начин  да отида в сервиз за телефони и там да 

ми възстановят информацията?

Чрез къстъм рикавъри от типа на TWRP, стига да го имаш инсталиран.

Това програма ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно няма  да мога да се справя ,но може ли да ми кажете дали ако отида в сервиз

ще могат да  ми възстановят файловете?

Няма ли кой да ми отговори?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не може да даде 100% гаранция, че ще възстанови инфото - особено пък и от телефон. Ако важните файлове са на външна карта - може би....., ако са в стиориджа на телефона - дори и са има някакъв, частичен успех, след процедурата, вече си за нов телефон. Имай в предвид, че услугата изобщо не е ефтина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пийте нещо от мермерски 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, tetra написа:

Явно няма  да мога да се справя ,но може ли да ми кажете дали ако отида в сервиз

ще могат да  ми възстановят файловете?

Няма ли кой да ми отговори?

Хората са направили "облаци" в днешно врмеме за да може да се запази дадената информация. Мисля си, че всичко е заминало, освен снимките. Както се получа в повечето случей. Според мене, пий една студена чаша вода, направи си един "Облак" за да ги запазваш и там, за да може ако стана пак така да си ги имаш като резервно копие. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.