Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички.
Търся си климатик за двустаен апартамент,среден, 4 етаж от 8, с тераса изцяло южно изложение. Терасата е санирана, с pvc дограма, но вътрешната дограма е дървена. Климатикът ще сложим в хола(18квадрата), а в спалнята за сега има конвектор.
Днес ми предложиха Airwell hkd012
Какви са вашите отзиви, мнения. Ще бъде ли добра покупка и ще върши ли работа? или е по-добре Fujitsu ashg 12 LMCE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, без съмнение Fujitsu са "мерцедеса" на климатиците и спокойно тази 12ка Fujitsu ще се справя с хола ви. Казвам ви го от личен опит защото ние вкъщи имаме 3 Fujitsu-та като единия е Fujitsu Nocria 14 за хола ни 43 кв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, NewbieBeard написа:

Здравейте, без съмнение Fujitsu са "мерцедеса" на климатиците и спокойно тази 12ка Fujitsu ще се справя с хола ви. Казвам ви го от личен опит защото ние вкъщи имаме 3 Fujitsu-та като единия е Fujitsu Nocria 14 за хола ни 43 кв.

В апартамента на родителите ми има 3 fujitsu-та. И са доста доволни, но в магазина който ми предложиха airwell казаха че разликата между 2та климатика е само в цената. фуджиу-то беше с 200лв отгоре само защото пишело марката на него. И затова се раздвоих...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се подлъгвай по кучите марки. Моя позната си взе Нео 12-ка със 150 лева по евтино и е пълен боклук. Първо след, като му зададеш параметрите "мисли" 10 минути и тогава започва да духа топло. Второ при температури около 5-10 градуса над нулата пуфти, като парен локомотив /размразява/ през 1-2 часа. Трето, при зададени 25 градуса на климатика не може да направи повече от 22, след един час работа. Иначе на дизайн е издокаран, ама само това, а дизайна не грее.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"...в магазина който ми предложиха airwell казаха че разликата между 2та климатика е само в цената."

Това ми напомня - когато на майтап с приятел отидохме в Технополис в Младост-4 и попитахме продавач консултант каква е разликата между телевизор Самсунг за 700 и нещо лв и телевизор Сони за 3000 лв. Той помънка и каза "е как Сонито е много по-хубав - баща ми има такъв и е много доволен"  :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.