Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, реших покрай коледа да се сдобия с конзола и съм се спрял по конкретно на Playstation 4. Въпроса ми е какъв точно да си взема понеже съм с ограничен бюджет и съм се спрял на втора употреба. Има ли разлика между PS4 и PS4 slim освен в размера, и има ли партиди който греят или създават други неприятни проблеми. Бюджета ми е около 450лв. Дайте ми съвет кое ще е по-добре за втора употреба конзола, приемам мнение и за Xbox One. Вариант за нова също не се отхвърля ако при втора употреба рисковете са големи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с ограничен бюджет, как ще си плащаш игрите и абонамента? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да играя онлайн, а закупуването на игри не е проблем (имам наблюдения върху цените на игрите). Нямам намерение да инвестирам повече от посоченото понеже не съм имал до сега PS, в същото време не съм толкова зарибен геймър а просто търся начин за разпускане с по-нови игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.