Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Компютърът ми иска да реинсталирам дисплей драйвъра или да го ъпдейтна.И тъй като съм с последния ъпдейт на NVIDIA GeForce GT 430 остава да се реинсталира.Само,че диска ми е за Windows 7 и ме е страх да не стане каша с 10-та.Изписва ми това Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43).Дали да ползвам опцията Roll Back Driver?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали да не дадеш повече подробности за конфигурацията, както и за OS? Пробва ли с последния драйвер от сайта на NVidia? Как така сам иска компютъра ти да преинсталираш и ъпдейтнеш, поради каква причина?

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тази сайт ми препоръчват да си сваля Java.Необходимо ли е?Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43).Това не е ли достатъчно за причината да иска реинсталация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо видя ли какво писах? Кой сайт?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах пред вид NVidia.Чуствам се глупаво,че не се сетих да видя първо в сайта им за нови драйвъри и после да питам тук.Сега всичко е наред след като ги инсталирах.Извинявам се и благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е зле по-хубаво да обясниш какво си правил, и какъв ти е сега проблема. Err Code 43 е, че или нещото е фейлнало или неговият драйвър. По-скоро смятам да е драйвърът.

справил си се - екстра :)

Редактирано от vstoitsov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се получи почти същото. На компютър с уиндоус 7 и уиндоус 10 (на два отделни харддиска), при работа с десятката, се актуализира дисплей-драйвера за Нвидиата до версия10.27.2017-23.21.13.8813. След малко, като отидох на седмицата, се оказа , че не работят всички USB та, в следствие на това нямаше мишка и клавиатура. Наложи се да изключа от захранването, да мина пак на десятка, да върна предишния дисплей-драйвер, след това пак на седмица, където вече всичко работеше нормално. Какво ще стане, когато пак заредя уиндоус 10 и той автоматично ми набута новия драйвер? Трябва да видя на Нвидиата може ли да се деактивира автоматична актуализация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.