Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Компютърът ми иска да реинсталирам дисплей драйвъра или да го ъпдейтна.И тъй като съм с последния ъпдейт на NVIDIA GeForce GT 430 остава да се реинсталира.Само,че диска ми е за Windows 7 и ме е страх да не стане каша с 10-та.Изписва ми това Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43).Дали да ползвам опцията Roll Back Driver?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали да не дадеш повече подробности за конфигурацията, както и за OS? Пробва ли с последния драйвер от сайта на NVidia? Как така сам иска компютъра ти да преинсталираш и ъпдейтнеш, поради каква причина?

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тази сайт ми препоръчват да си сваля Java.Необходимо ли е?Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43).Това не е ли достатъчно за причината да иска реинсталация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо видя ли какво писах? Кой сайт?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах пред вид NVidia.Чуствам се глупаво,че не се сетих да видя първо в сайта им за нови драйвъри и после да питам тук.Сега всичко е наред след като ги инсталирах.Извинявам се и благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е зле по-хубаво да обясниш какво си правил, и какъв ти е сега проблема. Err Code 43 е, че или нещото е фейлнало или неговият драйвър. По-скоро смятам да е драйвърът.

справил си се - екстра :)

Редактирано от vstoitsov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се получи почти същото. На компютър с уиндоус 7 и уиндоус 10 (на два отделни харддиска), при работа с десятката, се актуализира дисплей-драйвера за Нвидиата до версия10.27.2017-23.21.13.8813. След малко, като отидох на седмицата, се оказа , че не работят всички USB та, в следствие на това нямаше мишка и клавиатура. Наложи се да изключа от захранването, да мина пак на десятка, да върна предишния дисплей-драйвер, след това пак на седмица, където вече всичко работеше нормално. Какво ще стане, когато пак заредя уиндоус 10 и той автоматично ми набута новия драйвер? Трябва да видя на Нвидиата може ли да се деактивира автоматична актуализация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте наскоро си закупих Самсунг галакси с6 едге зелен и сега искам да му сложа протектор закалено стъкло , имам обаче колебания какво точно да бъде на пазара има различни видове има такива които са прозрачни има такива които са зелени в горната и долната част  кое е по добро .  Освен това днес докато обикалях по магазините видях на външен вид абсолютно еднакво стъкло на едно място за 10 лв а на друго за 25 лв  каква е разликата . Аз купих такова закалено стъкло което е със зелено но се чудя дали него да поставям . Дайте съвет  дали е качествено 

• от Таня Георгиева
      Здравейте.
      Имам Samsung S5
      Екранът ми не иска да светне и стои черен, когато съм навън и на телефонът му е студено. Изисква се около 10 минути да го стопля, за да светне. Миналата година зимата само премигваше, когато му беше студено, а сега направо не иска да светне. Телефонът си работи, мога да вдигам, когато някой звъни и да говоря, но не виждам нищо. Изтървала съм го доста пъти, но е със стъклен протектор и здрав кейс, без спуквания и счупвания по апарата. Някой знае ли какво може да му има?
    • от geffy
      Здравейте , моя проблем е следния : 
      Имам лаптоп с две видеокарти : 
      Intel HD Graphics 4600
      Nividia GeForce  GT 820 M 
      През свободното си време го използвам най-вече за игри , знам че на някои игри , моят лаптоп не покрива параметрите , но въпреки това са тръгвали доста добре .Един ми приятел ми сподели , че за да вървят по-добре игрите трябва да инсталирам най-новите драйвери от сайта на Nividia.От това което забелязах е , че при всяко инсталиране на драйвер от там , игрите ми започнаха да лагват все повече.Някой път съм деинсталирал по-нови драйвери и съм слагал по-стари и се е оправело , но после отново започва да забиват . Какво да правя в такъв случай , съвет за да може ако е от драйверите да се оправи лага при игрите .
    • от nesumrobot
      Здравейте,колеги
      За въпросния лаптоп ASUS X552MD-sd082d от кои лаптопи мога да търся матрица съвместима с неговата.
      Моделът на моята матрица е Inno lux N156BGE revc1 JTC1Q074BQ2094Y.
      Ако може да препоръчате и от къде да я взема на добра цена.
    • от AccurseD_BG
      Здравейте, 
      един приятел ми даде лаптоп да сменя екрана, защото бе дефектирал, Свалих матрицата (LTN133AT16-L03 13.3" LED HD LCD) и ходих по магазините да видя на каква цена ще ми предложат нова/втора употреба, но се прибрах без успех. От любопитство я закачих отново и подсветката и не работеше, реших че като съм я разнасял нещо се е повредила. Намерих заместител онлайн и вчера пристигна. След като я закачих и стартирах лаптопа всичко тръгна БЕЗ подсветката! След като е ЛЕД  няма инвертор нали, тогава какво може да е ? Какво да правя ?
      Благодаря предварително на всички опитали се да помогнат! 

ПС: Как да разбера дали е фюзата на подсветката? (колко стува ремонта за това)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.