Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Не мога да отварям торенти от Замунда на таблета и телефона.


Гост

Препоръчан отговор

Здравейте, когато изтегля торент от Замунда, дава някаква грешка и торента не може да се отвори от клиента, а от другите торент сайтове няма проблем. Мога да отворя торента единствено ако го прехвърля от компютъра през ABV DOX на таблета. Изключих защитите на антивирусната, но пак не става. Торент клиентите са uTorrent и Bittorent.

Таблет: Huawei T1 701u

Телефон: Lenovo A1000

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А има ли асоциирана програма с .torrent файловете? На клиентите включена ли е проверката на програма по подразбиране?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно на андроид или на компютър/Windows  не работи?
За проверката за асоцииране (в utorrent под Windows):

Snap4.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В chrome:
Стъпка 1: кликваш .torrent файла за сваляне
Стъпка 2: кликваш на стрелката бутона за сваляне 
Стъпка 3: кликваш на  "always open files of this type"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива настройки няма. Когато го изтегля от Chrome и от фабричният браузър не ме пита как да го отворя, а директно дава грешка че не може да бъде прибавен "failed to add torrent..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В хром настройката за сваляне автоматична ли е? Сложи отмтка да пита къде да се сваля. И чак тогава при сваляне на торент файл ще се появи бутон ОК със стрелка в дясната страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава настройка. Няма ли някой който да ползва такова нещо на телефона си, за да не обясняваме и предполагаме цял ден какво има и какво няма?

Мисля че трябва да преместите темата в раздел мобилни телефони, че тук нещо не става ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти така ляво си описал прблема, че не става ясно, че е за андроид. А и аз по-нагоре изрично попитах, нооо... глас в пустиня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се. Странно ми е питането.

Имам настолен компютър. Имам в миналото таблет 10.1- счупих го, а сега съм с 9.7 4К .

Как и да го гледам или мисля телефон или таблет вградената му памет е малко. Да сложа допълнителна карта с памет е до допълнителни настройки и работеща карта.

Има ли проблем да сваляш торент на компютър или лаптоп и чрез USB port, USB  флашка или карта с памет да го прехвърлиш на телефон или таблет. Може и чрез USB кабел да прехвърляш информация между две устройства. В миналото беше модерно с Blotoot. Или Wi-Fi.

Каква ти е интернет скоростта на връзката на таблета или телефона.

Когато съм свалял торент, мин памет ми е била 200 GB през 2006 год, скоро след това стана и 1ТВ. Замислям се от известно време за 4ТВ или 6ТВ. За настолният ми компютър.

Признавам, си че не мога да работя на таблет или телефон и почти не ги използвам.

GSM телефонът ми е от края на 2008 год модел SAGEM-Френски с 16 МВ постоянна памет и VGA 640x480 камера без светкавица.

Нито има достатъчно памет за снимки и музика, нито пък камерата разпознава друго освен слънцето, като жълт кръг в тъмна нощ

Извинявам се. Исках да бъда полезен за темата. Добронамерен съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, peppone1 написа:

Такива настройки няма. Когато го изтегля от Chrome и от фабричният браузър не ме пита как да го отворя, а директно дава грешка че не може да бъде прибавен "failed to add torrent..."

Махни ги тия ш*ба*и браузъри нсталирай си Мозилата и пробвай, да видим дали ще се получи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай ти! Експерименти не ми се правят с излишни браузъри, че после да преинсталирам телефона и кой знае дали ще мога да вляза отново ако нещо си забравя паролата. Нали затова пуснах темата, да получа готов и обяснителен отговор, а не да пробвам всички възможни браузъри и програми, после ще кажете пробвай с друг торент клиент, с друг телефон и т.н., е това поне съм го пробвал. Не вярвам аз да съм единствения който сваля торенти от Замунда, че да изпитвам всичките браузъри, а щом с 3 браузъра не става, няма да стане и с Мозилата и както казах проблемът е само при Замунда.

Не ща и тук да се изявявам като специалист по мобилни телефони, пробвал и опитал от всичко и на всяка манджа мерудия. Разчитам на специалистите, те трябва да са открили топлата вода и да кажат тежката си дума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, peppone1 написа:

Пробвай ти! Експерименти не ми се правят с излишни браузъри, че после да преинсталирам телефона и кой знае дали ще мога да вляза отново ако нещо си забравя паролата. Нали затова пуснах темата, да получа готов и обяснителен отговор, а не да пробвам всички възможни браузъри и програми, после ще кажете пробвай с друг торент клиент, с друг телефон и т.н., е това поне съм го пробвал. Не вярвам аз да съм единствения който сваля торенти от Замунда, че да изпитвам всичките браузъри, а щом с 3 браузъра не става, няма да стане и с Мозилата и както казах проблемът е само при Замунда.

Не ща и тук да се изявявам като специалист по мобилни телефони, пробвал и опитал от всичко и на всяка манджа мерудия. Разчитам на специалистите, те трябва да са открили топлата вода и да кажат тежката си дума.

Виж какво пИриятел , написал си големи простотии и най - важното , въобразяваш си неща , които няма как да ти се случат! Да не си мислиш , че "специалистите" ще тръгнат да се занимават с тебе?! Тук във форума почти всеки споделя от своя опит! Хром съм го деактивирал , инсталирал съм си Мозилата и ползвам само  него, други уеб браузъри не използвам!

Теб като е страх да инсталираш един уеб браузър , по - добре не пускай теми! Аз не съм "специалист" , не чакам  и не се надявам на "специалистите" , просто пробвам  и ми се получава , и някак си откривам "топлата вода"! А , ти стой и чакай "специалистите"! ;)

П.П.

Щом говориш и за забравяне на пароли,това не говори добре! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво съм пробвал и какво съм установил.

UTorrent и BitTorrent не се разбират с Android. Не знам защо. Повечето програми за сваляне на торенти, които изпробвах от Гугъл Плей не могат да свалят на SD картата, а само в паметта на таблета.

Изпробвано е следното и работи.

Сваляш aTorrent и го инсталираш в паметта на таблета /телефона/, не на SD картата. Сваляш торент файл около 700 МВ. Не по-голям, защото програмата сваля в паметта на таблета и ако нямаш място, няма да стане. Влизаш през файлов мениджър в паметта на таблета, папка Download, намираш торента и от там го стартираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.11.2017 г. в 22:03, peppone1 написа:

А този aTorrent отваря ли торенти от Замунда?

Написал съм, че е изпробвано и работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, andreygg написа:

Написал съм, че е изпробвано и работи.

Написал си че трябва да се влезне през файлов менаджър в папката изтегляния и тогава да отворя торента, само че в тази папка торента го няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, peppone1 написа:

Написал си че трябва да се влезне през файлов менаджър в папката изтегляния и тогава да отворя торента, само че в тази папка торента го няма.

Папката е "Вътрешна памет" - "Download". Влизам с ES File Explorer, но става и през стоковия мениджър. Разгледай настройките на програмата, може да си прави нейна папка и да сваля там. Моята съм я свалял в началото на годината, а от тогава ъпдейти дал господ. Аз съм ги спрял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...