Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам нужда от спешна информация относно навигация NavGear Streetmate GP-35. Мога ли да я "пригодя" за ползване с камион в Германия и как евентуално? Прегледах цените на специалните за целта устройства - ами две заплати струват... Иска ми се да може да се използва без проблем и да си е пригодена за камионче.

P.S. Не съм много информирана, за това моля по-леко с майтапите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво има да и пригаждаш. GPS-a си е GPS. Ако имаш карта на германия ще работи и ще навигира, ако нямаш инсталирана карта на германия - ще си гледаш само координатите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, street racer написа:

И какво има да и пригаждаш. GPS-a си е GPS. Ако имаш карта на германия ще работи и ще навигира, ако нямаш инсталирана карта на германия - ще си гледаш само координатите

Това не е много вярно. Защото за тежкотоварния транспорт има специфични ограничения (които ги няма като информация в стандартните карти)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според производителя (за съжаление немския не ми е силен): 

Optimierung für: Auto, Motorrad, Bus/LKW, Fahrrad, Fußgänger 

Това LKW мисля, че е точно "камион"

ПС: Има отлични навигационни софтуери (безплатни) за Android, които работят с карти на основните вендори и имат всичко необходимо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, street racer написа:

Според производителя (за съжаление немския не ми е силен): 

Optimierung für: Auto, Motorrad, Bus/LKW, Fahrrad, Fußgänger 

Това LKW мисля, че е точно "камион"

ПС: Има отлични навигационни софтуери (безплатни) за Android, които работят с карти на основните вендори и имат всичко необходимо

Това да е оптимизиран за тях и да има специфични карти за тях са две много различни неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.