Премини към съдържанието
NIkjb

Проблем с рестарт на Sony Xperia XA

Препоръчан отговор

Преди по малко от година си купих Sony XA от Теленор  и всичко си му беше наред до преди 3 дни.... В началото забиваше и се рестартираше само като вляза във Facebook но на следващия ден забелязах че дори само да си седи без да го закачам сам си се рестартира без видима причина. Понякога през час а понякога през 10 минути рестарт... Още е гаранционен но се чудя дали първо да не опитам да върна фабричните настройки и ако продължи тогава да го нося..... В тази връзка ако ми го вземат за ремонт длъжни ли са да ми дадат оборотен телефон  или нема такъв филм :)

П.П: Телефонът не е изпускан мокрен или не съм инсталирал нищо съмнително... Просто вечерта го изключих и на сутринта след включване започнаха проблемите някакви идеи плссс???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NIkjb написа:

Още е гаранционен но се чудя дали първо да не опитам да върна фабричните настройки и ако продължи тогава да го нося.....

Да връщаш фабричните настройки на първо време.

преди 1 час, NIkjb написа:

В тази връзка ако ми го вземат за ремонт длъжни ли са да ми дадат оборотен телефон  или нема такъв филм :)

Зависи, но в общия случай ме съмнява.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползваш ли някоя Cleaner програма от Google Play? 

Аз лозвам https://play.google.com/store/apps/details?id=imoblife.toolbox.full&hl=bg. Има и  БГ меню, много добре чисти....

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди ползвах но много ме дразнеха с вечните си известия че все намират ненужни и стари неща..... Онзи ден сканирах с AVG щото мискех нещо че съм го заразил но нищо не откри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.