Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Извинявам се, не знам дали е за тука темата, ако трябва е преместете.

Здравейте, имам лаптоп Dell Inspiron 5555 AMD, искам да купя още 4GB(другите много скъпи), имам в момента 4GB и още един празен слот за рам. Прилагам и снимки на рамта в момента и слота за другата рам. Ще ми предложите ли каква рам да си купя? Още една снимка

IMG_20171120_175636.jpg

IMG_20171120_175314.jpg

Редактирано от J_O_R_O (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то си пише съвсем ясно: SODIMM DDR3L поне 12800.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DDR3 работи на 1.5V напрежение. DDR3L на 1.35V. Желателно е да търсиш плочка SO-DIMM(лаптопска) DDR3L работеща на 1600MHz. Това те интересува.

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Angel Simeonov
      Здравейте,

Предусещайки риска да пропусна истерията около Черния Петък реших, че искам да си взема бюджетния монитор на мечтите ми от около 5 месеца.
      Принцесата се казва Acer Nitro VG240YPbiip, 23.8". Ситото ми беше нагласено главно спрямо следните характеристики:
      IPS матрица; 144Hz честота на опресняване; 1ms време за реакция; 24" Едва ли е вече тайна, че ще играя на него.
      Проблемът е там, че около две секунди след като взех решението се случи неизбежното и започнаха да ме ядат съмненията, че правя правилното нещо, съпътствани от крехките ми, опорочени детски спомени и чувството за срам, което ме обхваща когато пътувам за две спирки без билет в автобуса.
      Заради това реших да постъпя умно и културно и пих две ракии. След това седнах да Ви питам за Вашите съвети и опит - виждали ли сте такъв монитор, имате ли, имате ли по-добър, как мислите че би се представил срещу insert_monitor_name_here и така нататък. Опорна точка на дискусията е цената от 370 лева, за която го намерих. Мога да се самомотивирам и да бръкна най-много със 100 лева по-дълбоко ако предложението Ви е наистина сексапилно и осъзная колко съм бил заслепен.
      Знам, че 27-инчов модел може и да е по-добре, но бюрото ми не е много голямо и след покупката си ще имам два монитора. Въпреки това, последното от по-горния абзац важи - ако предложението Ви наистина си струва, бих дал около 600 лева за 27-инчова версия. Ще продам пералнята на съседите, те от 4 години са я изнесли и седи до входната им врата.

Благодаря Ви за отделеното време, внимание и поучение. Хубави празници, Весела Коледа, Весела Лечева и да сте живи и здрави.
      Ангел

• от ostavime
      Искам да си купя АТВ, но никога не съм имал такова. Е така, за кеф, за лична употреба от време на време да си карам. Не съм много по екстремните спортове, за тоав и няма да търся нещо супер мощно, скъпо и т.н. Обикновено АТВ, ако мога да се израя така.
      Трябва ми някой, който е запознат, просто да даде съвет за марка, модел и разни други подробности, ако има такива от гледна точка нещо по-специфично. Иначе, лесно ще избера, защото избора наистина е огромен. Просто ще харесам и толкова. Не струва десетки хиляди. Въпреки това, ако някой има такова, карал е или просто е запознат, ще съм благодарен да сподели мнение на какво да се обърне внимание. 
    • от Nj31
      Здравейте хора, наскоро реших да си купя кола. Спрял съм се на това Ауди 
      https://m.cars.bg/offer/c2662463. Ще ви помоля за мнение тъй като е важно много добре да се прецени преди да се купува такава кола. Благодаря.
    • от Rhodium
      Здравейте,
      бих искал да купя нов лаптоп до към 800 лв, като изискванията ми са:
      - да е с достатъчно мощен процесор, за да гледам HD филми и стрийминг, както и да вървят малко по-натоварващи програми
      - да е с 15 инчов екран
      - да е с достатъчен RAM, за да може повече приложения да работят едновременно
      - да е издържлив, защото трябва в следващите 3 - 4 години да работи - това изискване е особено важно.
      Спрял съм се на тези два: Dell Inspiron 3567 (предлага се с 4 гб повече RAM, с което стават 8 гб) и Acer Aspire ES1-731G-P5YY, като повече клоня към първия. 
      Ще се радвам, ако ми дадете своето мнение за тях, тъй като самият аз имам ограничено разбиране по темата.
    • от andibgpz
      Здравейте колеги,дойде и моментът за мен ,в който трябва да си сменя лаптопа.Харесал съм няколко модела,проблемът е ,че не ги намирам в България или тук са на космически цени спрямо UK или USA.

Та изискването ми е за 17 инча,Skylake или Kabylake архитектура- 6700HQ или 7700HQ .Или нещо със същата производителност.Аз се консултирам с Userbenchmark по темата.Като рам ДДР 4  Поне 8ГБ ,аз ще добавя ако не ми стига,дотук всичко хубаво.Обаче ми се ще да е с 1050 ГТХ на Нвидия,нито в мост,нито в Жар имат 17инчова 1050тка.Масово са с 960,която отстъпва значително на 1050 с около 40%.Опциите на 970 и 980 отиват към космическите суми от 3,5к нагоре.1050 се яваява за мен идеален компромис между производителност и топлоотделяне.Всеки коментар по темата би ми бил полезен.Използвам Аутокад,Фотошоп,Здс Макс,В-рей и други такива така ,че видеото си е от значение.Накрая,не е зле и като качество на изработка да е ок,не да се трошат панти или за е с един heatpipe за проц,видео и чипсет.

Бюджет около 2000лв.

Благодаря Ви предварително за отговорите и желая успешен ден/нощ.

П.П.Ясно ми е че за 2те хиляди,който съм приготвил мога да си взима настолна машина,не е това идеята.
  • Дарение

• Добави ново...