Премини към съдържанието
mico

Телефон с добра камера (до 400лв)

Препоръчан отговор

Предложете телефони до около 400лв, които се справят добре със снимки/видео. Основният критерий е поне HD видео с колкото може по-доброто качество за тази цена. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има телефони не с добра, ами с прекрасна камера за снимки и видео за тази цена, но не и нови. Ако не държиш на ОС и други глезотии и приоритет е камерата бих предложил нещо, но с така зададен въпрос без повече конкретика засега ще се въздържа.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заинтригуваш ме. :) 

Камерата е основното, което търся, плюс разбира се да може да се говори с него. :D GPS и Android са добре дошли, но са на втори план.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е само заради камера и разговори и ако не те бърка да не е нов, макар да се намерят хейтъри, които ще ме критикуват (най-вече може би заради Windows-a) бих ти предложил Microsoft Lumia 950/ 950XL.

Aз бях пред същата дилема неотдавна и си взех такъв телефон. За тези пари няма да намериш телефон с по-добра камера!

Ползвам телефона  само за разговори и снимки и за мен това е перфектния телефон по тези критерии.

Между другото само да вметна, че във Виваком има оферта за 950-ка с договор само за 219 лева.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм. Ще го разгледам. И аз съм предубеден заради Windows-а и даже бях забравил за съществуването на такива телефони. :D Благодаря за предложението!
Приемам и още идеи. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, mico написа:

Хм. Ще го разгледам. И аз съм предубеден заради Windows-а и даже бях забравил за съществуването на такива телефони. :D Благодаря за предложението!
Приемам и още идеи. :) 

В този бюджет нямаш много избор, но можеш да разгледаш примерно Sony XA. Втора ръка ако държиш на Android - някое Galaxy S6/S7, Huawei P9/P10...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.