Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

...Бадр може също да помогне с четене на съответните сури от Корана, да призовем Бог на помощ за оправянето на възникналия проблем. ;)

Ти пак ръчкаш в темата за ислямския корен на Ренесанса струва ми се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пак ръчкаш в темата за ислямския корен на Ренесанса струва ми се...

Не, но нали Бадр каза че с определени сури от Корана се изчистват разни негативни натрупвания и демонични сили. Аз вече съм мъдър и добър в рамките на възможното. ;) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами хората си умират рано или късно, когато им дойде времето. Да организираме нещо, молебен или някое друго богоугодно мероприятие срещу "сатанинския служител" Карбовски? Дай те някакви конструктивни идеи. Бадр може също да помогне с четене на съответните сури от Корана, да призовем Бог на помощ за оправянето на възникналия проблем. :)

Мдам,че умират-умират.

Ама че е прокълнато около Карбовски-вярвам 120%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам,че умират-умират.

Ама че е прокълнато около Карбовски-вярвам 120%

Предлагам да не му правим повече безплатен ПиаР на тоя човек. Ако си е плати където трябва - тогава съм съгласен. Да се регистрира във форума обаче и да даде категорични доказателства. А Васа Ганчева/ светла и памет/ да тежи на съвестта на съселите, които малко се поувлякоха в някои неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Аз вече съм мъдър и добър в рамките на възможното. :angry::clap:

Добре дошъл тогава :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошъл тогава :)

Къде

:blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде

:biggrin:

В родния сайт, все пак аз тук се родих. :speak::whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не, но нали Бадр каза че с определени сури от Корана се изчистват разни негативни натрупвания и демонични сили. Аз вече съм мъдър и добър в рамките на възможното. :) :)

Позволи ми да до уточня, че с определените сури се обръщаме към Аллах и той ако реши се изчистват разните демонични сили и натрупвания.

Начина указан от теб е по скоро употреба на Курана като амулет,а това е несъвместимо с Исляма.

Редактирано от badr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позволи ми да до уточня, че с определените сури се обръщаме към Аллах и той ако реши се изчистват разните демонични сили и натрупвания.

Начина указан от теб е по скоро употреба на Курана като амулет,а това е несъвместимо с Исляма.

Моята идея беше точно като това което си написал. Обърни се с тия сури към Аллах, ако сърцето ти е чисто/ в което не се съмнявам/ мисля Той няма да ти откаже да реши проблема в положителен за нас смисъл. Не съм имал идеята да употребявам Курана като амулет, надявам се не си пропуснал първия ми пост. В този който цитираш просто отговарям на Дарктерминал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята идея беше точно като това което си написал. Обърни се с тия сури към Аллах, ако сърцето ти е чисто/ в което не се съмнявам/ мисля Той няма да ти откаже да реши проблема в положителен за нас смисъл. Не съм имал идеята да употребявам Курана като амулет, надявам се не си пропуснал първия ми пост. В този който цитираш просто отговарям на Дарктерминал.

Точно така

+1 от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Д-р Мария Папазова: Има епидемия от магии

Публикувано изображение

В България човешкото биополе било замърсено от стари родови проклятия

Вярвам в магията, но наблюдавам колко зло има между хората. Шокирана съм от това, което намирам с помощта на радиестезията, каза в предаването на "На 4 очи" д-р Мария Папазова, представител на холистичната медицина. Според нея в момента има епидемия от енергийни навреждания.

"Не е проблем сега да направиш магия. В България човешкото биополе е толкова замърсено със стари родови проклятия!", споделя Папазова. Правят се кодови магии - както се разместят цифрите в името на човека, които отговарят на всяка буква от него, както и много вуду магии.

"Много е лесно, но и трудно да се предпазиш от магия. Всеки човек има енергийна защита, особено ако е кръстен. С кръщавката върху човека слиза ангел пазител. Пазенето свише ти е осигурено, но не стига, защото не сме балансирани", обяснява Папазова.

Тя препоръчала на свои познати, които не криели любовта си, да правят от време на време скандали, за да се пазят от лошите завистливи погледи.

Д-р Папазова препоръча три неща, които ще ни помогнат да бъдем здрави - медийно постене, т.е. да не се слушат новини, за да няма емоционално натоварване, двигателна култура и пиене на 3 чаши вода до закуската.

БЛИЦ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би затова не ми стига въздух в тълпи и сред много хора.

Натоварват ме негативно, а аз съм като попивателна.

И поради тази и причина гледам да не съм на такива места.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магия наричат това което не могат да си обяснят поне на 80% и за да не търсят решението как става това или онова го наричат МАГИЯ Представете си вие отивате в миналото например 1425г. и обяснявате на някои как работи телевизора или че имате GSM с които можете да говорите по всяко време с който има такова нещо и му знаете номера и по цялата планета . Щви згорят на клада :) :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може да се чувства човек, когато попадне сред тълпа, пълна с изнервени и озлобени хора?!

Парадоксалното е, че почти всеки мисли, че някой от обкръжението му е виновен и отговорен за положението в което се намира.

Според мен е виновен начина ни на живот, който сме принудени да живеем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може да се чувства човек, когато попадне сред тълпа, пълна с изнервени и озлобени хора?!

Особено в адския транспорт-аз за там си имам номер,бях го прочела в една книга ама не помня коя.

Събираш си значи ръцете с пръстите и така си пътуваш.

По този начин се заключва енергийното ти поле и имаш защита от негативи ъхъм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-зле ми влияят познатите, с които се срещам ежедневно във входа, на улицата, в магазина... Понеже с тях съм само на "Добър ден", нездравото им любопитство ги кара да търсят повод да ме разпитват за неща, които съвсем не са тяхна работа. Като им се усмихна в отговор на въпросите, не пропускат да ме клъвнат злобничко. :) С всички са така, не само с мен. Преди ми ставаше болно и обидно, но сега не им обръщам никакво внимание. Така се пазя от негативни въздействия. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тегне ли проклятие над новините на турски?

Публикувано изображение

Водеща загина в катастрофа, неин колега прегази човек, а създателят им почина внезапно

Черна клетва застигна новините на турски по БНТ.

За няколко месеца едно от лицата й сгази човек, водеща загина при катастрофа с майка си, а преди година създателят им внезапно почина. На 2 октомври екипът на турските новини отпразнува 10 години от първата си емисия, пише "24 часа".

Тогава се събират всички, които са минали през екрана и са останали в България. Тимур, Силвия, Айнур и Изет са от първите. От всички само Изет Исмаилова и до ден днешен води новините. Преди две седмици тя и майка й пътували за Шумен. На права отсечка колата им навлязла в насрещното и двете жени загинаха на място. След трагедията екипът е в шок.

Друг водещ през септември Тимур Халилов уби човек на “Цариградско шосе”. В момента срещу него тече съдебно производство. Преди 5 години на Коледа внезапно почина и създателят им Райчо Райков.

От момента на създаването си турските новини са били винаги обект на полемики. Днес екипът им се пита злите сили ли са насочени към тях, след като “Атака” ги превърна в основна мишена.

БЛИЦ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е случайно

Какво те кара да мислиш така? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм същия. Просто съм много сенситивен.

Имайте предвид, че всяка една лоша дума е черна магия и всяка една добра дума е обратното.

Смятам, че където има много хора, които клюкарстват, злословят, псуват, негодуват от реалността, автоматично пространството около тях се запълва с негативна енергия. Мисля, че ако има място, където въпреки, че има много хора, те нямат лоши мисли и говорят хубави неща, то не бих се чувствал зле там, дори ако не зная, какво си говорят или мислят.

Какво смятате, че си говорят хората излезнали на центъра на града? Обсъждат духовни въпроси или сипят негатив?

Редактирано от npn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гробовете във Враца разкопани заради черна магия

Майка и син намерили чували с дрехи и лук, заровени на 50 см дълбочина

Публикувано изображение

Майка и син от Враца разкопаха над 30 гроба, за да развалят черна магия. Безобразието било извършено и в двата гробищни парка в града – стария и новия.

За вандалското деяние съобщил в полицията директорът на общинското предприятие „Обредни дейности” Радостина Савовска, пише регионалното издание “Конкурент”. Савовска е обяснила пред ченгетата, че разкопаването на гробовете е извършвано системно от месец май до 8 август.

Врачанската полиция е установила извършителите - 61-годишната Теменужка Давидова и 43-годишният Давид Давидов. Те са разпитани в полицията и са освободени, а случаят е докладван на дежурен държавен обвинител в районната прокуратура.

Теменужка и Давид са майка и син. Двамата са много добри и свестни хора, но се видели в чудо заради изключително лош късмет, който ги преследвал от известно време, разказаха техни познати. Двамата потърсили помощ от врачка и тя им казала, че близки хора са им направили черна магия за смърт, като повод за това били мераци към апартамент.

Според твърденията на врачката, зложелателите направили магията, като закопали предмети в гробове, чието разположение било под формата на буква от името на гръцка богиня на смъртта.

Давидови се видели в чудо и от немай къде били принудени да разкопават гробовете, които врачката им посочила, за да извадят въпросните предмети. Познатите им твърдят, че двамата действително намерили във всеки от разкопаните гробове чували с дрехи и лук, заровени на около 50 см дълбочина.

„Това нямаше да се случи, ако имаше охрана, но в стария и новия гробищен парк има само по един човек”, категорична е пък Радостина Савовска.

БЛИЦ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А този или тези,които са ги заровили и направили магията ?

Това какво е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останах изумена, четейки статията. Не разбирам от магии, но това, което се е случило е ужасно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останах изумена, четейки статията.

Не разбирам от магии, но това, което се е случило е ужасно...

Това е т.нар. турска магия,тя е най-силната.Тя се кодира и за поколения напред.

Само ходжи могат да ги развалят тези.

Ако я усетиш навреме де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е т.нар. турска магия,тя е най-силната.Тя се кодира и за поколения напред.

Само ходжи могат да ги развалят тези.

Ако я усетиш навреме де.

Ужас.

Чудя се, как може да има хора, които желаят смъртта на други?! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...