Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 часа, Anjel Dimitrov написа:

Привличала е проклятието на котките,и то не само едно.

Тука си прав - макар че не съм много убедена че животните кълнат. Но е свързано с тях в случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В магии не само вярвам, но и знам и съм виждал! Не веднъж увлечеш ли се, няма връщане назад! Единствено трябва да се молиш да останеш жив. Магията е действие срещу природата.

Аз съм виждал разни неща, но бях свидетел, жена която контактува със починали, викаше духове чрез ключ който се върти на ръката и, беше истинско без никакви фокуси, и не го правеше за пари, просто беше любопитна. Знаеше една магия, наистина черна магия, но духовете и казаха да не се занимава повече със това, просто не и е позволено на нея, иначе щели да я приберат. Тя остави всичко на страна, но един ден посегна отново към ключа и на сутринта я намериха мъртва със много необясними обстоятелства и до ден днешен. Минали са поне 5 години!

Един съвет, можете да се интересувате, но само толкова. Учете психология, медитация това е полезно, но не се захващайте със неща които ще ви съсипят живота, не си заслужава!

Не ме мислете за луд, не се отнася за мен, просто ви споделям  нещо което се е случило пред очите ми без логично обяснение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

Ти първо се научи какво е магия ,после се изказвай така страшно. Ето ти линк за да се образоваш по темата http://youartefakt.com/index.php/za-magiyata-obobshcheno

Аз знам много добре какво е магия!  просто не се съобразих и се изказах малко неподредено! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Войсмил написа:

Аз знам много добре какво е магия!  просто не се съобразих и се изказах малко неподредено! 

Не знаеш ,щом плашиш хората,а на моменти е доста забавно ,особено на днешно време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Anjel Dimitrov написа:

Не знаеш ,щом плашиш хората,а на моменти е доста забавно ,особено на днешно време.

Честно не е много забавно. Някои умират наистина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.04.2019 г. в 1:11, haidukpikaso написа:

Честно не е много забавно. Някои умират наистина.

Права си ,трябва да подхождам по-сериозно към нещата ,и с по- голямо внимание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така да припомним ,какво е магия?- Молба към Висша Спиритуална Сила  и последствията от това.Това ще раче че ,когато се молим за добро за здраве и т.н.т. за положителни неща ,то те ни се случват .Когато молим примерно на някого другиму, да му се случат лоши неща то лошото се връща и при този ,който иска на някого да му се случват лошотии.Затова се молете за добро и за хубави неща,за да ви се връщат добро и хубави неща.Враговете си оставете на Бог или поне си търсете правата по законен път ,без да правите каквито и да било ,,черни магии",за да не ви се върне зло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...