Премини към съдържанието
Momichence

Помощ при закупуване на PS3

Препоръчан отговор

Здравейте,

Изчетох доста по темата, но така и не успях да се ориентирам. Търся PS3 за подарък, искам да е нов, да не е хакнат. Да е нещо от нормален/среден ценови клас.  Т.е. не искам най-доброто възможно за модела. Може и линкове да ми дадете направо или поне някаква насока какво точно да гледам?

Благодаря Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А гледал ли си xbox 360? Или искаш точно ps3 двете конзоли са сходни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kristian, здравейте

Не държа да е PS3. Може и xbox, аз наистина не съм запозната. Идеята ми е, че търся прилична игрова конзола за подарък. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз наскоро си взех xbox 360 slim 250gb.

Това което мога да те съветвям да гледаш да е след 2009г. Ето различните ревизии xbox 360.

http://novitopigri.com/forum/index.php/topic/11471-различните-модели-и-ревизии-xbox-360-и-аксесоари/

Задължително ако може да се пусне я пуснете я. Или пък по еконт с преглед и тест включете я заслушайте перките дали въртят. И задължително не трябва да има червен ринг наречен RROD. https://www.google.bg/search?q=rrod&client=ms-android-samsung&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjJn5Hf_NHXAhUDDewKHQwaBwAQ_AUIEigB&biw=360&bih=560&pli=1#imgrc=pYHNtoPwVlO8lM:&pli=1

Също така дали джойстика е изпозлван много. Не съветвам да е хакната, защото игрите и без това са си евтини от 10лв до 35лв. Нещо такова това xbox 360 slim или пък elite:какъв е бюджета който искате да отделите с повечко търсене може да се намери по-хубава оферта дори и си игри. Моята я взех за 150лв с 5игри.

https://www.olx.bg/ad/xbox-360-500gb-ID72Kcz.html

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на Tuesday, November 21, 2017 в 16:45, Momichence написа:

Здравейте,

Изчетох доста по темата, но така и не успях да се ориентирам. Търся PS3 за подарък, искам да е нов, да не е хакнат. Да е нещо от нормален/среден ценови клас.  Т.е. не искам най-доброто възможно за модела. Може и линкове да ми дадете направо или поне някаква насока какво точно да гледам?

Благодаря Ви!

С две думи "късно си се сетил" - ps3-ките ги махнаха от магазините, евентуално на Черния Петък да изкарат някоя залежала "на промоция" . А в прецаквалника може и да можеш да намериш някоя малко ползвана, ама си е рисково - пълно с баннати и повредени конзоли закрепени да работят колкото докато се продадат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви.

Аз искам да е чисто нова, за да избегна точно тези неща за които говорите. Защото като не разбирам единственото, което ще се получи е да закупя нечия развалина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.