Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 13 минути, Trichocephalus написа:

Да пробвам ли ? 

Докато работи, моят съвет е дънгу пипъш! :)  Тоя съвет ти го дава компютърен инженер...:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен първата работа е да се погледнат спойките на USB. От ръчкане (вкарване, изкарване) откачват спойки и стават доста случайни събития.  Така че преди каквото и да е малко ревизия (оглед) на хардуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Trichocephalus написа:

чипсетът сега започва да се скапва и вероятно след няколко дни или седмици ще сдаде багажа окончаелно 

Което няма да ти скапе твърдия диск, но...
винаги можеш да го прехвърлиш на друга машина или в кутия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Trichocephalus написа:

Но пък - за първи път през краткият ми и безсъдържателен живот ми се случва машината да подава ток докато е изключена, а като се включи да спира.

Е какво толкова се прехласвате при такъв елементарен проблем?! Вероятно батерията не контактува добре с шасито. Логично е! Но аз бих дал съвет подобен на съветите, които Емо обича да дава, защото ако човек е болен ще дойде при теб(освен ако не си ветеринарен лекар). Лаптопът ти се е разболял...отиваш при чичко доктор, но с друг специалитет. И си плащаш, както всички останали си плащаме само при вида на бялата престилка.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, XECUTIONER написа:

Е какво толкова се прехласвате при такъв елементарен проблем?! Вероятно батерията не контактува добре с шасито. Логично е! Но аз бих дал съвет подобен на съветите, които Емо обича да дава, защото ако човек е болен ще дойде при теб(освен ако не си ветеринарен лекар). Лаптопът ти се е разболял...отиваш при чичко доктор, но с друг специалитет. И си плащаш, както всички останали си плащаме само при вида на бялата престилка.;)

Пич ( или пичко- не те знам какво си точно) - още няколко поста по-горе казах, че НЯМАМ проблем да занеса машината в сервиз, особено пък с плащането ! Не се ли усещеш, че ме обиждаш с това "И си плащаш, както всички останали си плащаме"  ?!  Кой ти говори за пари бе, душко  ? Ако ти трябват - да ти пратя малко , а ? 

Единствено възпитанието ме спира да ти резна и поста ( за спам - защото с поста си нищо не казваш по темата, която съм отворил) , и останалите ти атрибути - за обида ! 

Що за отношение, не мога да разбера ? 

като не можеш да кажеш нищо по темата, като не можеш да помогнеш -просто прочети, отмини и си свиркай ! 

преди 1 час, Каунь написа:

Докато работи, моят съвет е дънгу пипъш! :)  Тоя съвет ти го дава компютърен инженер...:biggrin:

Ще последвам съвета ти - одобрявам го :cheers: 

И баща ми ( машинен инженер) едно време така ме учеше - щом нещо работи- не го пипай ! :D 

преди 1 час, Филипов написа:

Според мен първата работа е да се погледнат спойките на USB. От ръчкане (вкарване, изкарване) откачват спойки и стават доста случайни събития.  Така че преди каквото и да е малко ревизия (оглед) на хардуера.

може би си прав. но знаеш, че не пипам там, дето не разбирам :) 

Което пък ме подсети , че отдавна не съм те виждал и ще те посетя тия дни за едно друго нещо, дет ми се върти из главата, относно преодоляването на защитата на един медицински уред - за теб ще е елементарно :cheers: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Trichocephalus написа:

Ще последвам съвета ти - одобрявам го :cheers: И баща ми ( машинен инженер) едно време така ме учеше - щом нещо работи- не го пипай ! :D 

Баща ти е бил умен човек. Признавам го. Ние "хирурзите" и с бутилка уиски се лъжем. Виж колко малко искаме и правим чудеса... :biggrin:
Лаптопито ще работи... И един пример. Ако е дъното. Ще го отворят да го видят. Ще го разбутат. От самото вадене и натиск може да умре нацяло.

преди 1 час, Филипов написа:

Според мен първата работа е да се погледнат спойките на USB.

Нема как от спойките на USB-тата като лаптопа е спрян да има ток, а пък с натискане на копчето да изчезва контакта.

Редактирано от Каунь (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Което няма да ти скапе твърдия диск, но...
винаги можеш да го прехвърлиш на друга машина или в кутия.

Така е, разбира :) 

Покорно благодаря на теб и на Каунь :wors: че се отзовахте толквоа бързо и потвърди съмненията ми и ги потвърдихте.

Е, за последното не благодаря чак толквоа, защото все пак имах надежда да е нещо дребно из софтуера, но ...... уви -здраве да е  :cheers: 

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Каунь написа:

и с бутилка уиски

Стандартно платежно средство. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Trichocephalus написа:

Единствено възпитанието ме спира да ти резна и поста ( за спам - защото с поста си нищо не казваш по темата, която съм отворил) , и останалите ти атрибути - за обида ! 

Що за отношение, не мога да разбера ? 

като не можеш да кажеш нищо по темата, като не можеш да помогнеш -просто прочети, отмини и си свиркай ! 

А на мен ми се струва, че казах(написах) доста повече от останалите ламери, но няма кой да го асимилира. Резвай каквото си искаш, но не се прави на обиден, защото не ти отива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...