Премини към съдържанието
Misho1974

избор на климатик до 1000лв за 25кв

Препоръчан отговор

препоръчайте цена- качество.стаята е без изолация с дървена дограма

Редактирано от Misho1974 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо да уточня, че почти си нямам понятие от климатици и че аз също търся такъв. След това питам. Защо ограничаваш бюджета? Реално климатиците са с цена до около 1500-1600 лева добрите. Защо ограничаваш до 1000? Винаги може да събереш още малко парички за добър модел. А и доколкото ми е известно, за определен обем на стаята си има и определени климатици с определени параметри. От тая гледна точка изобщо не си уточнил какъв е обема на стаята.   И понеже аз се замислям за климатик, в мен възникват и други въпроси, като например колко шумен ще е тоя климатик. Аз нямам добра дограма и ще ме дразни, но съм запланувал и смяна на дограма. Въпреки всичко не искам климатика изобщо да се чува. Това определено може да означава, че ще трябва да дам повечко пари за по-мощен климатик, отколкото ми препоръчват за обема на стаята. не знам, както казах, дилетант съм, но винаги е така. Дори да искаш добра кола дето да караш спокойно, ти трябва много повече мощност от необходимото - първо за изпреварване, след това и за по-нисък разход, задето ще натискаш педала по-малко. 

Все едно нищо не съм писал...аз съм просто човек, дето също се оглежда за климатик от доста време и дето мисли, че дали 1000 или 1500 лева е абсолютно без значение, щом ще трябва да се удовлетворят определени нужди. 

ПП: Извинявам се, сега прочетох и тия 25 кв в заглавието, което предполагам ще трябва да означава квадрата, а не кубика. 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За една позната.предложих и втора ръка хубав с остатъчна гаранция но тя изка нов.хубаво и евтино няма и казах но тя пак изка нов евтин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с много мъки купихме хубав дайкин нов за 1660лв.мисията изпълнена.благодаря на отзовалия се.

Daikin FTXM25M

Редактирано от Misho1974 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.