Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, пичове -- един ламерски въпрос:
Свалих си един Cs, ама нещо не ме изкефи и сега искам да го изтрия, обаче имам проблем - когато тръгна да го изтривам ми пише, че "файлът е отворен в windows explorer" и трябва да го затворя и да опитам пак.

Нещо не го намирам в тоя windows explorer.. Как да го изтрия аджеба?

ghik.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файлът се използва. Рестарт комп и пак го избърши.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда от рестарт, ако знае кой процес е в task мениджъра... (Диспечер на задачите) Нещо от сорта на msiexec.exe ; setup.exe...

А най-лесно може би става с десен клик върху файла и избиране на IObit Unlocker, като преди това се инсталира въпросния разбира се... ;) http://www.majorgeeks.com/mg/getmirror/iobit_unlocker,1.html

Или пък "по-простичкия" Unlocker...  http://www.filecroco.com/download-unlocker/download

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

егати шитнята, изтрих го най-после... трябваше да влезна в task manger и да прекратя процеса windows explorer, след което всичко от десктопа изчезна и рестартирах компютъра и чак тогава се получи!
Обаче с обикновен рестарт не става! такива бъгави програми никога не сваляйте!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, kloklo написа:

егати шитнята, изтрих го най-после... трябваше да влезна в task manger и да прекратя процеса windows explorer, след което всичко от десктопа изчезна и рестартирах компютъра и чак тогава се получи!
Обаче с обикновен рестарт не става! такива бъгави програми никога не сваляйте!!

Купи си я и няма да имаш подобни проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалил си ламерска версия на ЦС. Точка по въпроса. Между другото Касперски засече бацил баш на тая версия и аз я затрих. Чудно що програмата е работила... Обикновенно процеса е hl.exe, ама да спреш explorer.exe e мега голяма глупост и е нормално да ти изчезне всичко. Не ми е ясно как ти се роди идеята,ама си се объркал. 

PS: Гледам наметкал си три браузера, два видео плеъра, инсталационни файлове и след това тяхните икони...калпава работа.

Редактирано от Eclipse2G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Eclipse2G написа:

Свалил си ламерска версия на ЦС. Точка по въпроса. Между другото Касперски засече бацил баш на тая версия и аз я затрих. Чудно що програмата е работила... Обикновенно процеса е hl.exe, ама да спреш explorer.exe e мега голяма глупост и е нормално да ти изчезне всичко. Не ми е ясно как ти се роди идеята,ама си се объркал. 

PS: Гледам наметкал си три браузера, два видео плеъра, инсталационни файлове и след това тяхните икони...калпава работа.

че какво друго да наметкам на десктопа? там са ми нещата, които използвам най-често, другото е скрито в хардовете. както и да е, вече всичко си ми е наред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е за какво са ти три браузера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Eclipse2G написа:

Че колко са 3 браузъра? Аз лично съм с 5 и никога не са ми правили проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Eclipse2G написа:

Не са три бре , пет са  ,преброй ги отново , излагаш се нещо! ;)  :D

преди 51 минути, Agentpat™ написа:

Че колко са 3 браузъра? Аз лично съм с 5 и никога не са ми правили проблеми.

И аз съм с толкова! ;)  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Eclipse2G написа:

ама да спреш explorer.exe e мега голяма глупост и е нормално да ти изчезне всичко

Ми през тaск менaжерa си се стaртирa explorer.exe. Не е фaтaлно.

@Карабойчев педала

Нещо смешно ли си ял тa се хилиш? Товa сa елементaрни нещa бе кaлъф!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от emosms
      Здравейте,
      Някой успял ли е да смени фоновия цвят на прозорците на уиндоус експлорер във уиндоус 8?
      Смених цвета само на рамката на прозореца.Не ми трябва high contrast тема.
      На уин7 си нагласям черен текст на сив фон.
      ---Засега успях да сменя фона в мс офис.
      Цвета на рамката на самите програми в мс офис не съм издирил как се сменя но е ок, с изключение на outlook - там има мн. бяло, което ми бърка в мозъка.
      ---
      Пипиах в регистри:
      hk_current _user/control_panel/colors
      Там има разни ключове като windows и други, но не става.
    • от Freem@n
      Защо когато използвам файлов мениджър/експлорър, различен от този на Windows (XP,не знам за другите - не съм пробвал с тях) да подредя файлове с имена от типа "1.JPG", "2.JPG" / 1.3GP, 2.3GP.и т.н. всичко си е наред - подреждат се точно както човек би ги броил поред, а когато ги кача някъде "на облака" - може би е без значение къде - пробвал съм в Google Drive и Microsoft SkyDrive, се подреждат във вида 1.JPG,10.JPG,100.JPG и т.н ... демо:

Тук бяха само една малка част от тях, защото не ми се чакаше да ги качвам всичките, но мисля че добихте представа. И да са всичките пак ще са така, те се качват подред бъдете сигурни но ако трябва ще го докажа...
      Всъщност ето една запаметена страница когато са качени точно 200 снимки, всичките с номерация точно от 1.JPG до 200.JPG включително: http://www.4shared.c...ogle_Drive.html (иначе ще са нужни доста шотове)
      На SkyDrive са перфектни, но само снимките :

А ето и видеата в SkyDrive и G-Drive:

Реших да пусна тази тема, защото откакто записах един CD диск със снимки и ги пуснах на един DVD-плеър установих, че това е някакво "универсално правило" в информационните технологии, защото май там излизаха по абсолютно същият начин...
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.