Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Както виждате по заглавието, ми е нужна помощ за отключването на фигура на дадения телефон по-горе. Търсих из всички сайтове, доста пъти пробвах паролата, но каквото и да правя нито иска да се отключи, нито да се блокира... Ако някой има добри съвети, ще се радвам да ми ги препоръча. Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хващаш лист и химикал и си записваш какво си пробвал, няма начин с налучкване да не може да се познае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но може да стане и от 50 опит нали?

Ако имаш късмет нищо не може да те спре :) последния път като трябваше да разбивам чужда парола - в 10 те минути в който се записваше диска, аз налучках паролата. Така, че ...

А колко пъти съм си разбивал забравени пароли ... а тук говорим за забравена фигурка извинявай, но затваряш очи изпразваш си съзнанието и ръката сама ще го отгатне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 10 пъти объркаш фигурата се блокира. И ти иска гугъл акаунт. Можеш да го отключиш с гугъл акаунта след това! :)
Ако не - хард ресет. Но тогава може да се пусне FRP-то и да си набиеш автогол, ако не знаеш гугъл профила!

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от g-p xayc
      Здравейте.Имам лаптоп Lenovo Flex 15 и отскоро имам следния проблем.
      Залях с вода платката, която служи за пускането на лаптопа, две усб-та и копчето за Биос.Попринцип тази платка се свързва с лентов кабел към дънната платка.
      Когато я бях залял лаптопа не тръгваше.След това махнах платката и когато допитах лентовия кабел до крачетата на платката лаптопа тръгваше.Проблема, е че когато лаптопа работи около 40-50 мин просто изгасва, без предупреждение, без да прегрява, просто гасне, пускам го пак по този начин включва се и пак изгасва след 40-50 мин работа.Въпроса ми е проблема породен ли е от проблемната платка или някъде другаде да го търся.Пробвах с Убунти на флашка и пак същата работа.Благодаря ви, хубав ден.
    • от Meтodi Meтodiev
      Здравейте колеги,
      Безкрайно тъжен, ядосан и депресиран съм в последните месеци, и то заради представянето на видеокартите ми на лаптопа. Той е на 2 години и половина. Марката е Lenovo Idaepad y510p. GPU -Nvidia 755m x2. 
      Проблемите са ежедневни, не мога да играя игрите си като хората. Постоянно крашва и пише, че rending device-a спира и се възстановява, видеокартите стигат едни луди температури. Въобще не е възможно да се случи реална работа с тях. А преди година и нещо не беше така. Беше носен понеже беше в гаранция на сервиз и беше отбелязано, че има проблем с видеото, но не е бил пипан изобщо. Мога ли да подам жалба в сервиза при такъв случай? Или въобще посъветвайте ме какво да направя...
      едит 1: в най-лошия случай, кажете колко ще струва ремонтът за смяна на видеокартата ( и дали е възможен с друг вид видеокарта)?
    • от Metko Maslev
      Камерата се включва сама дори и на заключен екран,поне 2 пъти дневно.
      Иска и разрешения за достъп.
      Някой имал ли е същия проблем?
    • от geffy
      Здравейте , след купването на лаптопа ми преди 3 години реших да отворя лаптопа за да го почистя от прах , като след това установих че термопастата която е била поставена се намира в силно намалено количество около чиповете ,вероятно това е причината от известно време самият лаптоп да видга температура до 80 градуса.Въпроса ми е каква термична паста би била добре да се купи за моят лаптоп  и имали значение термопастата към модела и спецификата на чиповете :
      Lenovo G710
      Intel core I3 -4000 M
      NVIDIA GeForce GT 820M 2GB
    • от dadino
      Имам Lenovo A328. Проблемът е, че просто не иска да стартира. Днеска изгасна от нищото. Когато го включа, се показва надписа Lenovo и отдолу - powered by Android и просто застива. Пробвах да влизам в recovery, като го върнах до фабричните настройки и нямаше ефект. Преди да стане това, доста пъти се изключваше и ставаше по същия начин, но след няколко рестарта се оправяше (като вадя батерията), а сега просто си стои така.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.