Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден, екрана на лаптопа ми е черен, това се получи след update на windows(8.1) направи всичко ок, но след като се появи логото на лаптопа ( Lenovo G50) и екрана става черен, на него се вижда само стрелката която постоянно показва че нещо зарежда, Интернет връзка и смяна на езикът.

Редактирано от Kosta Dimitrov (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер, уточни, какво виждаш на черният екран - не се разбира от обяснението ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло нищо, просто ми показва от дясно смяна на езикът, а от лято връзка за интернет, че е свързан с интернета, също което, че не е нормално да е от ляво това за интернета, трябва да е от двясно, а и екранът леко е светъл смисъл не е чисто черен, но не може да се извърши никакво действие по-лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш ли да снимаш с тел или нещо и да прикачиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах, го още преди да пусна темата но нищо не може да се види(разбере) на снимкиТЕ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай пак, ще спести много писане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много човече, но повярвай пробвах както написах по горе снимКИ не една не две доста но не може да се види нищо. Просто писах ако мога аз да си го оправя, ако не на сервиз, А и мисля, че е точно казано какво се вижда на него, това виждане е както само мръдна стрелката на лаптопа и тогава се появяват другите за интернет и смяна на езикът

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, кажи тогава на къв Windows беше, какво направи и как се стигна до тази ситуация?

Редактирано от vstoitsov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Win 8, нищо просто самичак се update, показа ми време след което се рестартира и до там с екрана, и преди го е правил но на екрана му е нямало нищо, вероятност за нещо изгоряло или проблем при update и да се е получело някаква грешка и за това да е така нещо през bios-а не може ли да се направи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, да го спреш, да махнеш батерията... да изчакаш 2 минути, пак да я сложиш и пак да го пуснеш. На тези лаптопи няма почти нищо в BIOS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промбах за батерията, не става нищо. До биоса ясно нищо няма да може от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама изобщо тръгва ли да ти зарежда уиндоус?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, както споменах зарежда и след като се скрие логото и до там само тези работи се виждат като мръдна стрелката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава го загаси няколко пъти докато зарежда - да ти даде startup repair и като попита --> troubleshoot --> Advanced Options --> Startup Settings -->  restart buton, после опция 4.

И кажи дали зарежда ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това от къде да го направя след като ми покаже логото на Леново и става черен екрана?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато уж зарежда Windows, го гасиш, като задържиш копчето за пускане достатъчно.. и после пак пускаш, докато видиш Startup Repair...

Преди да се избяга логото и да ти зареди екрана, черния...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи си за преинсталация - ако знаеш как, направи го - не давай грешни пари за сервиз.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реагира ли на Ctrl+Alt+Del? Ако да - избери Task manager. В раздел Processes намери Wibdows Explorer, кликни на него, натисни Del и потвърди. Сега кликни в лентата с менюта на File>New task и напиши explorer. Натисни Enter. Като(ако) се зареди десктоп, рестартирай машината. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.