Премини към съдържанието
enforceR

Заслужава ли си клавиатурата Genesis THOR 300 TKL

Препоръчан отговор

Здравейте сега покрай намаленията клавиатурата е намалена , та много се чудя дали да я взема . Суичовете са някакви сини  , а аз досега бях ползвал единствено червени и незнам до колко ще ми вършат работа в игрите . Друг вариант е и Logitech g213 prodigy   въпреки , че е полумеханична ,но като цяло съм пред дилема , коя от двете да избера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сини суичове, най-вероятно подобие на Cherry MX Blue.Кликат яко, лесно се натискат.Полумеханични не гледай.Биберон-залъгалка.

Тука едва ли някой ще ти даде точно мнение, но потърси из гугъла разни ревюта.Иначе я гледам за 70-тина лева.Ако си търсиш хубава клавиатура, то гледай CM Storm.Вярно, че са около 200лева, но са качествени.Иначе тия евтините, просто да си начешеш крастата.Нито като качество на самата клавиатура, нито като суичове.На Logitech и механичните им не са със Cherry MX.Мен не ми допадат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже сега е намалена на 49.99 аз затова се замислям .Outemu суичове мисля , че се водят . С едни О-рингове си мисля , че няма да е чак толкова шумна ,въпреки че това е донякъде чара на механиката :D .В тубата гледах ревюта , но са предимно на чешки език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.