Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

пробрема е следният имам отвън приемник рутер но с на лаптопа картата сигнала е слаб затова ползвам антена за целта но понякога връзката прекъсва та въпроса ми е усб адаптер ще лови ли силен сигнал без антената

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С LAN кабел до рутера ще ти е най-силен сигнала

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Енчо Желязков написа:

пробрема е следният имам отвън приемник рутер но с на лаптопа картата сигнала е слаб затова ползвам антена за целта но понякога връзката прекъсва та въпроса ми е усб адаптер ще лови ли силен сигнал без антената

Има USB адаптери и с антена, които не са с нищо по големи от другите и работят чудесно. Пример: TP-Link 722N  TP-Link 822N и още много. За предпочитане са пред другите.

img167055_11032011124818_450x450_igag.jpg

img211566_30012012135736_0_450x450_dhig.jpg

Редактирано от *LZ4JW* (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, *LZ4JW* написа:

Има USB адаптери и с антена, които не са с нищо по големи от другите и работят чудесно. Пример: TP-Link 722N  TP-Link 822N и още много. За предпочитане са пред другите.

img167055_11032011124818_450x450_igag.jpg

img211566_30012012135736_0_450x450_dhig.jpg

ще пробвам да видим какъв ще е ефекта

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм виждал Wireless мрежа да не прекъсва - рядко - често - зависи. Ако можеш директно с кабелче да го вържеш ще забравиш за проблемите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.11.2017 г. в 22:58, vstoitsov написа:

Не съм виждал Wireless мрежа да не прекъсва - рядко - често - зависи. Ако можеш директно с кабелче да го вържеш ще забравиш за проблемите.

знам но купих усб адаптор и ми увеличи скороста двойно демек антените  уж са външни а за никъв уй не стават вярно лови много мрежи но не стават слаба скорост докато усб-то стайно ми лови мрежата идеално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дано си си решил проблема. Аз имам само 1 комп на Wireless, и сега му опъвам мрежа с кабел - много е зле.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.