Премини към съдържанието
Dany Andreew

Търся текстописец,който харесва да прави рими.

Препоръчан отговор

Здравейте,нов съм във форума. Извинявам се ,ако има форма за пускане на тема и не съм я разгледал.

Започнах много да се интересувам от "рапиране" , та във форума открих такава тема и почнах да експериментирам със бийтове и разбрах,че се получават доста добри неща,но самия текст не мога да го напсвам ,ако тръгна аз да го мисля и затова търся някой човек със свободно време ,който обича да се занимава с това и му е дар - просто да пробвам да запиша в студио една песен и може да си плащам за текстове.

За контакти на лично

Благодаря предварително!

Редактирано от Dany Andreew (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На колко си се нашмъркал? А сега вземи и грижливо си изтрий мейла докато не са те прочели ботовете, че и без това спама на ABV е от най-висока класа и нищо няма да те спаси, освен презапис на нова поща.

Деца! Какво да ги правиш. Наивни са, а някои остават такива за цял живот.

Има си програма, която създава рими на български език, но не е свободна за изтегляне. Имам я, но не ми вдъхваш доверие и предпочитам да я пазя от лоши ръце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

На колко си се нашмъркал? А сега вземи и грижливо си изтрий мейла докато не са те прочели ботовете, че и без това спама на ABV е от най-висока класа и нищо няма да те спаси, освен презапис на нова поща.

Деца! Какво да ги правиш. Наивни са, а някои остават такива за цял живот.

Има си програма, която създава рими на български език, но не е свободна за изтегляне. Имам я, но не ми вдъхваш доверие и предпочитам да я пазя от лоши ръце.

Защо трябва да е нашмъркан? Възрастен човек се шегува на малък. Все едно да кажа "Виж го тоя големия много знае ала бала само са заяжда" е wat човек?

П.С Виж в римичка точка ком :D Или направи фрийстайъл или чуй някоя песен на Калифа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.