Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Спрял съм се на P10 lite но дали ще му се намали цената на толкова утре на черния петък. Какво мислите вие и има ли по добър избор от този.Телефона ако може да има и хубава камера и smooth user experience

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какви игри ще се играят...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Person написа:

И какви игри ще се играят...?

новите които излизат или вече са излезли (Injustice 2 , yugioh duel links , shadow fight 3)

също за браузване и youtube

Редактирано от Severin29 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютър за игри-> лаптоп за игри-> таблет за игри -> телефон за игри... очаквам скоро часовник за най- новите игри...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, lupis написа:

Компютър за игри-> лаптоп за игри-> таблет за игри -> телефон за игри... очаквам скоро часовник за най- новите игри...

Ами аз мисля, че на смарт часовниците може да се играят игри, колко му е :) Аз имам Garmin Fenix 3 и мога да играя Slots, Ну погоди, тетрис....мисля, че и още някакви имаше :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До 400лева може да се купи среден модел на Xiaomi за около $200 да речем и останали $40-50 да речем да се оставят за резерва ако те хванат за ДДС-то да си платиш. Аз съм с такъв телефон от повече от година Xiaomi RedMi Note 3 Pro и съм много доволен, играя някакви игрички, но нищо тежко като някакви с коли, шутъри и прочее и моят струваше тогава 130usd, тъй че в момента ще вземеш определено покрай black friday нещо добро от алито, тайнибай, гиърбест и прочее сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.