Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте пичове,

Имам един много готин въпрос.. Е, поне за мен:)

Имам видео карта NVIDIA NVS 510, която е с 4 видео изхода (miniDisplay port). В момент искам да закача още 2бр. монитори. Как е възможно това да се случи? Какви варианти имам? Благодаря Ви!

Машината ми е DELL OPTIPLEX 7010. http://downloads.dell.com/manuals/all-products/esuprt_desktop/esuprt_optiplex_desktop/optiplex-7010_owner's manual4_en-us.pdf

Поздрави,

Димитър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според това, картата поддържа до 4 монитора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да добавя нова карта, за да може да подкарам и останалите си 2 бр. монтора. Чета разни неща от нета, може би ще може да се направи видеото от дъното и тази видео карта да работят заедно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В биос-а гледал ли си как ти е настройката за вградената в процесора видео карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 3 възмжности:

1) Auto

2) Intel HD Graphics

3) NVIDIA Graphics

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бе споделил коя е опцията и какво е избрано в момента - цена нямаше да имаш :)

Като цяло се търси нещо като винаги пусната/спряна/спряна ако има допълнително видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че се получиха нещата. Активирах "Intel HD Graphics" като primary video + активиране на Multi-Display. От картата NVS 510 използвам 4 монитора, а от картата към дъното, която е Intel HD Graphics, успях да пусна още 2 монитора, като общо станаха 6. Ще го правя на друга машина следващата седмица, надявам се да е ОКИ и там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е 1:1 с тази машина не би трябвало да имаш проблем, иначе отиваш и на място каквото сабя покаже.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.