Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Защо мислите, че сега е неправилно свързано? Логично е, че ако искате да имате твърд диск и оптика трябва да включите белите 4 пинови "molex" накрайника в съответните отвори на диска и оптичното устройство.

А правилно при кабелите е следното:

- за захранващите с ток - колкото по-късо е разстоянието от захранването до устройството което се захранва е по-добре

- за интерфейсния кабел (в случая ATA-100 кабела) се използват двата края на кабела при две устройства

Ако споделите точния модел на дъното може да се види къде по него какво трябва да се свърже, а после да се види дали захранването има такава възможност.

Редактирано от plamen_petrov_80 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво смятате да правите, но това е било компютър преди 15 години. Ако успеете да му подкарате WinXP ще може да редите картите и да го ползвате за пишеща машина.  Проверете и малкото вентилаторче на видеокартата дали е блокирало. Ако не е сигурно ще вие бая.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Комютъра не е мой един братовчед го намери преди няколко дни в гаража и му купи ново захранване. Не е до видио картата, проблемът е,че не знам кое къде се включва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така пробва ли?

http://lmgtfy.com/?q=сглобяване+компютър

Ако искаш да дойда да ти го свържа, вземи малко да почетеш и изгледай някой от клиповете, а ако мислиш, че няма да можеш и ще изгориш и новото захранване, най-добре отиди в някой сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.