Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте закупих си този телевизор: zora.bg/product/32290sm-1

Пише, че е Wifi ready от къде мога да си купя донгъл за него..

Писах на ЗОРА те ми казаха, че ми трябва донгъл на VESTEL но аз не мога да намеря.

Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо купувате възможно най големите боклуци. Дори турците да имат подобно нещо, вероятността да сработи с това нещо, подобно на телевизор е малка

ПС: Пробвай от тук

Редактирано от street racer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ти хем без пари хем и с екстри искаш....да не си го вземал като не предлагат адаптер или си го вържи с кабел. То като го гледам това нещо май и LAN няма?! В техното гледам има някакъв, ама не се знае дали ще стане

https://www.technomarket.bg/aksesoari-za-tv/veezy-200-09136448

Отиди с телевизора да го пробваш на място най-добре или го поръчай онлайн, че да може да го върнеш (но ще платиш куриерски услуги).

Гледам има и в Amazon, ама там с доставката може да ти излезе колкото телевизора :D

https://www.amazon.co.uk/Original-Vestel-WiFi-Dongle-VEZZY200/dp/B00QTLDH2M

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от BORIS2000
      Скоро закупих принтер DeskJet с опция за wifi принтитане. Когато от мобилния ми телефон се включа в wifi мрежата на принтера да принтирам нещо, изскача прозорец с парола. Въпросът ми е как да открия тази парола? Благодаря за отговорите! 
    • от taika
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
    • от Soviet Soldier
      Всички знаем, колко много търговски марки се подвизават на българския пазар, предлагащи най-различна битова техника. Голяма част от тях, дори се опитват да изкарват стоките си българско производство. Истината е, че 99% от тях просто поръчват на едро продукти, които са конструирани и произвеждани в огромни фабрики в Китай. По този начин цената на един и същ продукт, продават в една и съща страна, но под две различни търговски марки, цената може да се различава в 3-4 пъти. На скоро попаднах на електрически смесители, които са правени в един завод в Китай, но са поръчки на няколко различни фирми и се продават под различни марки и на коренно различни цели.

Пример: 

Кауфланд ги предлага под марка "Crown" на цена от 34,99лв.: 

Emag ги предлага под марката "My Domo", но тук цената вече е различна 47,99лв: 

Друга известна марка на българския пазар "Sapir" Не остават по-назад с цена от 79,99лв.:

Но черешката на тортата е един силно рекламиран по българските телевизии бренд с подвеждащо италианско наименование "Delimano" предлагащ този евтин китайски смесител на цена от 99,90лв.:

Аз само мога да ви посъветвам, да не се хвърляте да купувате разни продукти импулсивно. Първо проверете добре, какво се предлага на пазара, но в крайна сметка е ваш избор, дали да си харчите парите разумно. Това е само един дребен пример, но същите порочни практики и огромни разлики в цените на един и същ продукт, са забележими и при по-крупни и далеч по-скъпи уреди. Тук виждате, как чрез една бърза проверка в интернет, преди покупка на даден уред, може да спестите от (на пръв поглед) евтин и дребен уред до 65лв. 
    • от vankata4
      Здравейте, таа на кратко - опитвайки се да си сложа клавиатурата на s4 с цифричките си изтрих default - натата.... Някфи идеи как да си я върна(изтегля) или да си сложа клавиатурата на s4? 
    • от kocata
      Здравейте. Имам проблем с телевизор Philips 43pus6412/12. Проблема е че трябва да работи с IPTV set top box MAG322, но двете дистанционни работят на една и съща чeстота за инфраред. Има ли някакъв вариант да се смени чeстотата за дистанционното на телевизора. Ще бъда благодарен за всякакви идеи как да го подкарам да работят и двете дистанционни.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.