Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Вчера направих поръчка на монитор,но без да се консултирам и да чуя отзиви дали става за него :(

Въпросният монитор е https://www.emag.bg/monitor-led-samsung-24-curved-lc24f390fh-full-hd-d-sub-hdmi-cheren-lc24f390fhuxen/pd/DV74V3BBM/

Бихте ли споделили добър ли е или съм сгрешил ?Все още имам възможност да откажа поръчката и да се насоча към нещо по-добро ...ако е наложително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене лично такива "Curved" не ми харесват. Не си казал за какво ще го ползваш, игри, обработка или ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледане на филми и играене на игри основно.....за общо ползване както се вика и за браузване ,четене 

Малко разяснения да дам ,че така .... трудно можеш да ме посъветваш.Вчера си поръчах части за нова конфигурация и тя ще бъде с процесор Ryzen 5 1600 и видео карта XFX Radeon RX 580 GTS OC Black Edition, 8GB, 256-bit.Не знам на игрите с какво фпс ще вървят и това,че монитора е 60 херца ... не трябва ли да са горе долу еднакви тези стойности ?Ако на максимум настройките съм с 80-100+ кадъра в секунда .....това ,че монитора ми е 60 херцов, ще оказва ли някаква осезаема разлика ?Харесах и друг монитор ,но малко ми се свиди да дам 270 лв отгоре  :( Другият ,който съм харесал е този https://plasico.bg/samsung-c24fg70f-curved-235-led-full-hd-1920x1080-144hz-1ms-черен-35412.html.

П.С. Бях чел някъде,че е възможно клокване на матрицата на монитора и така се повишава честотата на опресняване.Та,ако мога този 60 херцов да го вдигна на 75-80 ... няма ли да върши същата работа ,както този по-скъпия ?

Редактирано от Kleptoman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитор като монитор. Спрял си се на нов че да е с гаранция това е ок.

Както вече се каза в темата всичко е спрямо нуждата дали ще гледаш някакви медицински снимки/видеа, ще обработваш изображения, ще правиш уеб страници и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Daylight Dancer написа:

Монитор като монитор. Спрял си се на нов че да е с гаранция това е ок.

Както вече се каза в темата всичко е спрямо нуждата дали ще гледаш някакви медицински снимки/видеа, ще обработваш изображения, ще правиш уеб страници и т.н

И аз съм горе долу на това мнение,но като чета из форума  и се обърквам малко ....лаг ,гоуст ефект,тиъринг и не знам си колко още неща гледат хората и може би имат значение ,но не знам при мен дали ще е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е с геймърски глезотии и прочие не се занимавам. Ако има някой геймър да се изказва :)

Първият ми LCD Монитор още когато излязоха в България беше Samsung и си е готин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.