Премини към съдържанието
Momichence

Имам интернет, но интернет страниците не зареждат

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам проблем с лаптопа. Не мога да отворя нито една интернет страница, скайп не се вписва, а интернет имам. Не съм сигурна дали темата е за тук, но мисля, че проблема е в лаптопа, а не друг, защото в момента ползвам интернета през таблета и проблем няма.

редакция: Проблема не е в лаптопа. Сега изкарах стария лаптоп и с него имам същия проблем.Само с таблета всичко е ок???

Моля, за помощ! Благодаря!

Редактирано от Momichence (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не си се свързала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Momichence написа:

Здравейте!

Имам проблем с лаптопа. Не мога да отворя нито една интернет страница, скайп не се вписва, а интернет имам. Не съм сигурна дали темата е за тук, но мисля, че проблема е в лаптопа, а не друг, защото в момента ползвам интернета през таблета и проблем няма.

редакция: Проблема не е в лаптопа. Сега изкарах стария лаптоп и с него имам същия проблем.Само с таблета всичко е ок???

Моля, за помощ! Благодаря!

А пинг има ли до произволен адрес ? Отваряш cmd (команден прозорец), и изписваш примерно ping abv.bg.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.