Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Windows 10 е пълна боза... пълен е с неща, които са ми абсолютно ненужни! Искам да се върна на XP, но няма да е добра идея затова искам в момента да се върна на windows 7. Преди компютъра беше на сервиз, и там му смениха хард диска  и сложиха направо windows 10 - тоест не съм преминал от windows 7 към windows 10 с безплатното надстройване и нямам срок от 30 дни да се върна отново към windows 7 в случай, че windows 10 не ми харесва. Въпроса ми е дали мога да направя това което искам без помощта на USB или диск?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако в сервиза са направили чиста инсталация, не може да се направи ръщане към Win 7. Само с чиста инсталация може да се направи това.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, mаlkiq написа:

Въпроса ми е дали мога да направя това което искам без помощта на USB или диск?

Не.

Имаш следните опции:

- викаш познат, който ще се справи с инсталацията на 7 безплатно или срещу почерпка

- плащаш на сервиз

- слагаш главата в торбата и започваш да четеш и се справяш сам... или при неуспех се връщаш към първите две опции.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, velislavvasilev написа:

То по-добре виж да не са ти сменили HDD/RAM или нещо друго..

Чукча - писатель, чукча не читатель:

преди 44 минути, mаlkiq написа:

Преди компютъра беше на сервиз, и там му смениха хард диска

:) 
Можеш да инсталираш направо от твърдия диск.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, mаlkiq написа:

Windows 10 е пълна боза... пълен е с неща, които са ми абсолютно ненужни! Искам да се върна на XP, но няма да е добра идея затова искам в момента да се върна на windows 7. Преди компютъра беше на сервиз, и там му смениха хард диска  и сложиха направо windows 10 - тоест не съм преминал от windows 7 към windows 10 с безплатното надстройване и нямам срок от 30 дни да се върна отново към windows 7 в случай, че windows 10 не ми харесва. Въпроса ми е дали мога да направя това което искам без помощта на USB или диск?

1. Не си казал с каква конфигурация разполагаш. Може да няма драйвери за 7. Инсталирай с програмата AIDA или Speccy. Те ще ти покажат хардуера.

2. Ако поддържа 7 носиш  машината на познат, който разбира или в сервиз за да ти сложат 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.