Премини към съдържанието
Димитър Наков

Проблем с компютър. Съмнение за повреден хардуер.

Препоръчан отговор

Според теб така като питаш смяташ ли, че ще можем да ти отговорим. Кое и какво ти е изгоряло и при положение, че Windows се изключва означава че хардуера работи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш артефакти. Насочи се към видео картата или прегряване на процесора. Огледай дъно, карта, захранване за надути кондензатори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

харддиска 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума! 

преди 4 часа, Yvan Sergeev написа:

харддиска 

Ако беше харддиска, въобще нямаше да достъпи до Bootsplash - а. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е  повреда в монитора. Имал съм подобен случай.

Редактирано от bigiadri (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Atanas Pachov написа:

Изгоряла ти е главата.

Без обиди! Затова е форума, затова и аз, и други хора сме се обръщали за помощ. Питащият да даде пълна картина на хардуеъра и случващото се при стартиране.

Редактирано от deke (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, deke написа:

Без обиди! Затова е форума, затова и аз, и други хора сме се обръщали за помощ. Питащият да даде пълна картина на хардуеъра и случващото се при стартиране.

Няма да може, защото е пълен лаик- има в нета пост кодовете, щеше да ги провери; тая черга на екрана щеше да коментира; щеше да даде информация за системата и така нататък, ако разбираше нещо. В случая е за сервиз или за нов компютър, евентуално, че тоя е стар и няма смисъл да се дават пари за него.

Сигурен съм, че дори някой да напипа проблема, той сам не ще може да се справи. (Да погледне за надути кондензатори на дъното до плочките рам (ако успее), ако е с вградена графика, а не е дерт във външното видео)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите маняци ! Гледах за надути кондензатори нямаше и го оставих на сервиз . Верно е, че неразбирам кой знае колко и затова предоставих толкова малко информация тук . Преди ми е горяло видеото и попитах просто да си направя сметката . Незнам само защо във всички форуми все излизат такива маймуни.. Попитах като човек и авера почва да се прави на интересен ;/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.