Премини към съдържанието
Vas-fg

информация за платформата Qlikview

Препоръчан отговор

Бих искал да получа информация за платформата Qlikview. При търсенето не намерих нищо съществено.
Ако можете да споделите своите познания, много бих се радвал. Всички препоръки биха ми помогнали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Подробна информация има тук - аз ходих на първия ден на организирано по темата събитие и беше организирано страхотно. Не знам за какво ви трябва на вас, но в случай, че се интересувате от темата IB може да се опитате да се регистрирате за 2рия ден на събитието. Ако не, линка ще ви даде основа. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте. В организацията ни ползваме продукта Qlikview от три години. Всички справки, визуализации и dashboard-ове сме правили сами. Платформата е доста интуитивна и с четене нещата се получават. Работи едновременно с много и различни източници на данни. Показва бързо различни сечения на една и съща информация, лесно се прави сравнение на данни.  Оставам на разположение ако имате други контретни въпроси. Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.