Премини към съдържанието
tyrboman

Как да разберем дали един сайт е достоверен или измамнически?!

Препоръчан отговор

Става въпрос ето за този сайт

Естествено искам да разбера дали е достоверен без да се набутвам с пари т. ест по трудният начин. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един от най-големите знаци е дали предлага плащане чрез PayPal. В 99% от случаите ако платите с PayPal и не получите пратка си PayPal ви връща парите, тъй като е допуснала некоректен търговец да използва платформата им. И измамниците биват блокирани още с първата покупка за това рязко избягват да предлагат като метод на плащане PayPal в сайтовете си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми май няма, като гледам.Кажи и някой друг знак.
bNFRM1l.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бягай далече щом нямат и единствения начин е да ви въведеш данните от кредитната карта. Освен че няма да получиш нищо ще се окаже, че си си купил още много други неща с нея без да знаеш. Несериозно е за който и да е онлайн търговец да не предлага плащане чрез посредник на превода и тези като ги гледам са си чисти измамници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще събира инфо за плащане - чуствителна откъм сигурност информация - но няма платен сертификат и https достъп...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, krassleto написа:

Ще събира инфо за плащане - чуствителна откъм сигурност информация - но няма платен сертификат и https достъп...

Да това е втория признак. Тези са чисти измамници гарантирам ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.