Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем - когато пусна някой филм насича и се вижда размазан на BS Player. Лаптопа е Asus X541U с Windows 10 всички драйвери са инсталирани, наскоро го купих и още от началото го има този проблем. На Windows Media Player го няма този проблем, но съм свикнал с BS Player-a и го предпочитам, заради това че си търси сам субтитри.

Извинявам се май не трябваше пускам темата в този раздел, но я публикувах и не знам как да я преместя :)

Редактирано от Alexander.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точни параметри на лаптопа ти?

Натоварване на процесор и видео карта при възпроизвеждане на видео файл?

Параметри на видео файла?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с k-lite mega codec pack и media player classic, който е в пакета. Махни преди това всички плеъри и кодеци, които си инсталирал. Пускаш инсталацията, даваш му "Lots of stuff" от падащото меню и инсталираш. След това в Media player classic имаш опция да си настроиш дали да ти тегли субтитрите и от кои сайтове.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах k-lite mega codec pack и media player classic и върви перфектно. Може ли само да ми обясниш как се настройва автоматичното теглене на субтитри, защото ровичках, но не успявам да се оправя нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти още един плеър, който може да си тегли сам субтитрите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включи си "Automatically search...." опцията, ако искаш автоматично да ги тегли, иначе се натиска "D" и си избираш от изтеглените субтитри кои да ползва.

mp.jpg

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих как става и на media player-a. Благодаря ви много ! :)

Имам още едно питане - като се свалят субтитрите в медиа плеъра тръгват, но извличат ли се някъде във файл, понеже искам да запиша филма на флашка и да го гледам на ТВ-то ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма такава опция, трябва да влезеш в някой от сайтовете и да си ги дръпнеш от там.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Alexander.. написа:

Имам още едно питане - като се свалят субтитрите в медиа плеъра тръгват, но извличат ли се някъде във файл, понеже искам да запиша филма на флашка и да го гледам на ТВ-то ?

Когато се заредят субтитрите натискаш ctrl+s или през File-subtitles-save subtitles и ги запазваш до видеофайла или където искаш.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.