Премини към съдържанието
NCS 121

Избор на машинка за подстригване

Препоръчан отговор

Тък като съм нов във форума и не нмерих подходящо място за статията ми пиша тука.

Значи... машинката ще се използва главно за бакенбарди.... може и да за подстригване. Спрял съю се на ROWENTA TN 1600 FO. Има в Интернет разни Kemei, и др.

Приятел ми каза за тая Kemei... "Да не си взимам боклуци които след 6 месеца ще издадат багажа"... И се спрях на нещо марково, и доказало се с годините...именно Rowenta.

Какво мислите за машинката?

Sent from my SMO72 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technopolis.bg/bg/Hair-clippers/Hair-clipper-PHILIPS-HC3410-15/p/833525

Това е изпробвано и си заслужава. Ножчетата се заточват сами. Не се смазват и могат да се мият на чешмата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 28.11.2017 г. в 22:27, andreygg написа:

http://www.technopolis.bg/bg/Hair-clippers/Hair-clipper-PHILIPS-HC3410-15/p/833525

Това е изпробвано и си заслужава. Ножчетата се заточват сами. Не се смазват и могат да се мият на чешмата.

Да благодаря! Купих си я същата онлайн само че на по-ниска цена.. Тея  Техноскубачите както им викам аз, не ги бива без да надценят нечии свои продукт. Взех си я за Нова Година, много съм доволен! Има добър дизайн и няма дразнещи надписи Made in China! 

Редактирано от NCS 121 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моят приятел купих на Philips, бяха ги пуснала в бензиностанции Шел на половин цена и е доста доволен :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от избора си... ножчетата на машинката са много остри и трябва да се внимава при употреба. Лесно се почиства, ножчетата се свалят и се мият. Но пък не е вдоустойчива, което е голям минус, по-добър вариант е отколкото да си взимам Акумулаторни боклуци с висок разряд и вечно зареждане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.