Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,

Ползвам лаптоп Acer Predator 17 с видеокарта gtx970m, която рекламират като поддържаща външен g-sync монитор. Линк към лаптопа ми. 

https://www.acer.com/datasheets/2016/4876/G9-792/NX.Q0QEK.002.html

Играя разни ммо-та и Overwatch, но тъй като ми се иска да ползвам по-голям екран , има ли смисъл да закупя някакъв монитор на 144hz с g-sync или картата няма да се справя добре?

Дисплея на лаптопа върви на 95hz и не е лош, с добра матрица за моето непрофесионално око, но по-големият екран си е по-голям екран

Въобще има ли смисъл от един такъв ъпгрейд според вас? Ако да, моля да ми препоръчате някакъв модел монитор за предпочитане до 600-700 лв.

Благодаря. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя картата ще се справя, но едва ли по-добре от десктоп еквивалента и с подобен хардуер. По-добре си вземи настолна машина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата как се справя можеш да тестваш и със сегашния монитор - просто махаш V-Sync настройката от игрите и си инсталираш софтуер за следене на кадрите - гледаш колко ще са максималните на съответната игра в зависимост от настройките и ще разбереш как се справя картата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.