Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам една молба ,мой близък човек  не си помни паролата  на фейсбук  защото е с нов телефон  а старият  е изгорял  .Има и друг   проблем  не си знае и паролата на пощата с която влиза ,причината е ,че е правена преди години от друг човек .Пробва  да му изпратят код за сигурност който исакат   на телефона който е вписан  в профила  но без резултат  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, maxx271 написа:

Здравейте имам една молба ,мой близък човек  не си помни паролата  на фейсбук  защото е с нов телефон  а старият  е изгорял  .Има и друг   проблем  не си знае и паролата на пощата с която влиза ,причината е ,че е правена преди години от друг човек .Пробва  да му изпратят код за сигурност който исакат   на телефона който е вписан  в профила  но без резултат  .

Нов профил и за друг път да не си забравянте информацията за акаунтите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Емил Костов написа:

Нов профил и за друг път да не си забравянте информацията за акаунтите.

Това е най лесния вариант  , няма ли начин да се  свърже с администраторите защо тогава  пише  забравена парола  може да се възстанови  чрез поща или  чрез СМС 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, maxx271 написа:

Това е най лесния вариант  , няма ли начин да се  свърже с администраторите защо тогава  пише  забравена парола  може да се възстанови  чрез поща или  чрез СМС 

И как ще се докаже пред този администратор, че профила е негов, след като стария му номер не е негов и не си знае паролата на собствената поща. Дори няма да го отрази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С копие от лична карта, актуален телефонен номер и ФБ на 5 приятели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, ExaFlop написа:

С копие от лична карта, актуален телефонен номер и ФБ на 5 приятели

И ти смяташ, че от ФБ някой ще се напъне да прави подобна проверка? Успех!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Емил Костов написа:

И как ще се докаже пред този администратор, че профила е негов, след като стария му номер не е негов и не си знае паролата на собствената поща. Дори няма да го отрази.

Той си смени само телефона номера е стария  който е въведен  с профила 

преди 13 минути, ExaFlop написа:

Къде трябва да натисна   Отидете на страницата за вход във Facebook и щракнете върху Забравена парола? или Не можете да влезете в системата? в горната дясна част. Излиза ми прозорец  да въведа  поща или телефонен номер   добавих номер но  на човека не му пращат  съобщение   .

преди 21 минути, Арменският Поп написа:

Най-лесно прави нова лицева книга.

Как  да я направя ?къде да вляза 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Арменският Поп написа:

Излиза ми началната страница която да се регистрира с нов профил това ли имаш в предвид ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, maxx271 написа:

Излиза ми началната страница която да се регистрира с нов профил това ли имаш в предвид ?

Тия работи пишеш.

kKflr7P4Rq6ddEA1NLhtmg.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.