Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

За какво си мислите в момента....


Гост

Препоръчан отговор

току-що, Johnny B написа:

Много бях зает да си прекарвам добре, за да правя снимки. :)

Ще се направя че ти вярвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 25,6k
  • Създадено
  • Последен отговор
току-що, BMW Маниак написа:

Ще се направя че ти вярвам

Бре, пусни го тос човек бре. Стига го яде!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, skalata_73 написа:

Е...айде де. Време беше :D

:)

Две чукчета седят и си говорят:
- Колко хубаво нещо е Нова година! - казало замислено първото.
- Сексът е също хубаво нещо. - отговорило второто.
- Дааа ама нова година е по-често...отвърнало първото чукче.

Нищо лично! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се къпах бръснах без крака и гърди и съм готов да защитя великата българска потентност по тия ширини

клавиатурата ми размести една буква с Я и , и не мега да намеря точката!

преди 1 минута, darkterminal написа:

Бре, пусни го тос човек бре. Стига го яде!

Лъже ве, за това се ясосвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, darkterminal написа:

Ми да ти кажа, аз от години наред си джиткам с лисицата и съм си жус! Тук преди няколко месеца много я потегнаха и се га работи бързо и без да се мотка.

Точно новата лисица ми се вижда много бавна. Хром го изключвам като опция...Ползвам Palemoon, той пък наследствени memory leak-ове от firefox-a... Трагедия. Нищо читаво не мога да намеря, след като спряха Opera Presto.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Диман Дюминич написа:

Нищо лично! :)

Добре де. Дано дрънди не ти се обиди.

пп. Васко-о-о. Гледам си тук. Я сподели гледа ли оня фил по действителен случай дето ти препоръчах ( Lion ) !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, darkterminal написа:

Ай, ай, ай... Ма то пак не е проблем... На половината скара свински филета. На другата половина рибай стекове... За гарнитура ше навъртим няколко метра карначета...

Човек, прекаляваш с това месо. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, BMW Маниак написа:

Аз се къпах бръснах без крака и гърди и съм готов да защитя великата българска потентност по тия ширини

клавиатурата ми размести една буква с Я и , и не мега да намеря точката!

Бах дейба, ас да не вдяня що съм толкус на кеф, а то щот Изабелата ме отменял по линия потентност. Буйрунус Изабел ефенди буйрунус...

преди 1 минута, M.Николов написа:

Като питбул е.:D

Ахъм...

П.П. Ти кат каза рибици. А вратната пържолка, дето е като от мраморно месце, кървавко червенко, нашеренос най-нежна сланинка, никак ли не те вълнува. Нарязано на филийки, клъцнато напреко, поръсено със сол и чер пипер и църнато до златисто на дебел чугунен тиган в краве масълце? М? Няма ли поне да спреш и да размислиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, darkterminal написа:

Бах дейба, ас да не вдяня що съм толкус на кеф, а то щот Изабелата ме отменял по линия потентност. Буйрунус Изабел ефенди буйрунус...

Балансирам заради младежите къде толкова учили и сега не могат да си намерят нещо по така за пред хора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, darkterminal написа:

...

Аааа, ще ме накараш да изляза. До сега ядох ребърца и нещо ми дойде мазно. Мисля си защо не ядох една салата просто... :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Johnny B написа:

Точно новата лисица ми се вижда много бавна. Хром го изключвам като опция...Ползвам Palemoon, той пък наследствени memory leak-ове от firefox-a... Трагедия. Нищо читаво не мога да намеря, след като спряха Opera Presto.

Не знам. Аз рънкамна супер мизера конфигурация и нямам оплаквания. Лесичката си лети въпреки 6 аддона дето има... И тос прословут ийк дето се оплакваш от него никога не ми се е случвал...

преди 1 минута, Johnny B написа:

Човек, прекаляваш с това месо. :(

За мераклиите може да направим гребен от магарешки суджуци, за гарнитура салдка от доматки и краставици....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Johnny B написа:

Аааа, ще ме накараш да изляза. До сега ядох ребърца и нещо ми дойде мазно. Мисля си защо не ядох една салата просто... :wub:

Ти точно една лека салатка си хапнал ама нали ти вярваме и без снимки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, darkterminal написа:

За мераклиите може да направим гребен от магарешки суджуци, за гарнитура салдка от доматки и краставици....

Суджуци може. Не са мазни, ми са сухички. Мазното направо ме кара да губя апетит...

преди 1 минута, darkterminal написа:

Не знам. Аз рънкамна супер мизера конфигурация и нямам оплаквания. Лесичката си лети въпреки 6 аддона дето има... И тос прословут ийк дето се оплакваш от него никога не ми се е случвал...

C2D 2.4Ghz, 4GB RAM и лисицата не ми харесва как върви. Бавно зарежда страниците. Не ми се разследва проблема.
Другият пък затварям табовете, а той не освобождава памет... Оффф..Имаше такива хубави браузери, какво се случи - не знам..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

Не е от браузърите, а от тежките страници.

Инженера мрази да му показват проблема, предпочита да го установи сам някой ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Не е от браузърите, а от тежките страници.

Инженера мрази да му показват проблема, предпочита да го установи сам някой ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, M.Николов написа:

Не е от браузърите, а от тежките страници.

Дай да го обясня по следният начин. Когато ползвах Opera 12, тогава когато паметта за 32битов процес стигне лимита си - 1.4GB...там някъде...и браузерът не иска да отваря нови табове. Затварям и освобождава паметта.
Сега, който браузер и да хвана - или не освобождава паметта, или безумно количество процеси прави. Освен това като стигне лимита памет, започва да не отговаря интерфейса въобще на потребителските заявки. При Opera хубавото беше, че табовете може да забиват, но интерфейсът на браузера работи.
Сега, браузерът който го ползвам като по-бързичък затварям табовете, той не освобождава памет като хората. По някое време интерфейсът става черен и не мога да изляза дори от него, без да убия процеса. И като стигне 1.4GB и направо  крашва.
Firefox пък е видимо по-бавен и муден. Хром базираните още повече. Интерфейсът им дори няма свястна персонализация.
Едно време Опера беше бърза, стабилна и с персонализация колкото искаш. Милея за него време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Yasen Yankov написа:

елитац на форума  5 гамнена арсят ..........................голия ХУИ...който го намери

 за себеди.................................има доста желащи.

Неадекватнии не пиши тук им не ми пращай ЛС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Johnny B написа:

Дай да го обясня по следният начин. Когато ползвах Opera 12, тогава когато паметта за 32битов процес стигне лимита си - 1.4GB...там някъде...и браузерът не иска да отваря нови табове. Затварям и освобождава паметта.
Сега, който браузер и да хвана - или не освобождава паметта, или безумно количество процеси прави. Освен това като стигне лимита памет, започва да не отговаря интерфейса въобще на потребителските заявки. При Opera хубавото беше, че табовете може да забиват, но интерфейсът на браузера работи.
Сега, браузерът който го ползвам като по-бързичък затварям табовете, той не освобождава памет като хората. По някое време интерфейсът става черен и не мога да изляза дори от него, без да убия процеса. И като стигне 1.4GB и направо  крашва.
Firefox пък е видимо по-бавен и муден. Хром базираните още повече. Интерфейсът им дори няма свястна персонализация.
Едно време Опера беше бърза, стабилна и с персонализация колкото искаш. Милея за него време.

ходйата пей

Не търся   унници.1111

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

Като не могат да носят, да не пият.

Истината е, че след определено количество всеки спира да носи... Тъжното е, че се е напил толкова самичък, а няма с кого да го сподели..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...