Премини към съдържанието
Гост

За какво си мислите в момента....

Препоръчан отговор

преди 7 часа, Уиш... написа:

окрасихте  елхата значи, така грейнала не съм я виждала от години:P

...

Ма кво значение имат елхички, мелхички, доски почета и други стен вестници? Нали е весело?

...

речено- сторено.... аз и без това съм хванала пътя. Онъс е за мени.

...

То туй да не ти е концерт пожелание? Кот дойде тфа е. Точка!

...

Кукуфера!. много ме израдва определението за тайзи нова за мен титла.

...

Ноу е готино. Нали? Тоя лаф е от чичо Гешко. Тоя човек не знам. По професия беше преподавател по статистика. А по призвание беше разказвач. Начи, можех да го слушам с часове. Работеше нещо около къщата. По-точно, измазваше стената на лятната кухня отвън, а ас и брат ми сме се заредили да чуем нещо ново. Ей тъй, седим и чакаме. Не мина много и той вика:

- Искате ли да си направим оркестър? - ами искахме ами... Ние за какво сме се заредили там? Чакаме си сеира, а той даже пита молявити се...

- Ама нямаме инструменти.

- Еее, вие какво си мислите. Те в истинските оркестри, музикантите да не би постоянно да свирят на инструменти. Инструментите са само за пред публика. През останалото време свирят - по-точно пеят с уста.

- Даа да, с уста... - недоверчиво го поглеждаме ние...

- С уста ами. Гледайте как става! Понеже сме малко хора, ще правим малък оркестър. Ти... - и сочи мен - Ти ще бъдеш бас тубата и ще пееш Ра-фил Ду-фил. Ама няма да спираш ей! Ти... - и сочи брат ми - Ти ще бъдеш флигорната и ще пееш Еста Еста Еста Еста. Ма и ти без да спираш! А аз ще бъда останалите инструменти! Запомнихте ли.

- Запомнихме.

- Ми тогава хайде! - и вдига ръка. И почвам ас:

- Ра-фил Ду-фил, Ра-фил Ду-фил, Ра-фил Ду-фил, Ра-фил Ду-фил... - и се правя на бас туба с мутиращият си глас. В туй време брат ми с писклив гласец подкарва:

- Еста, Еста, Еста, Еста, Еста... - чичо Гешко ни гледа дали няма да спрем, ние се гледаме другият да не спре, а двамата почти без въздух, го гледаме него да видим, как така един човек ше кара партията на всички останали инструменти... И изведнъж кат ревна да пее тоя човек:

- Она, мона, дона, бона, три ефера, кукуфера - ние пеем и едвам се сдържаме да се не се захилим - Три ефера, кукуфера, три напълнени тефтера... - тук вече не издържахме и се сринахме на земята от смях... Смеем се ние.  Смее се и чичкото и си маже стената...

Така и не научихме цялата партия, щот колкото и пъти да завъртахме плочата на камерната група на селския симфоничен оркестър, партията свършваше след трите ефера кукуфера с три напълнени тефтера... Но! Всеки път когато съм го показвал този номер. Всеки път, съм обирал точките с трите ефера кукуфера... И всеки път трябваше да обяснявам след многото смях, че нататък думите... така де нотите - не ги знам...

Видиш ли, от целата история излиза, че си си харесала и присвоила любимата ми нота... Така де... Това исках и да кажа. Кукуфера не е титла - нота е! Да знаеш да се пренастроиш. Штото ше има концерт.

Ти ше участваш ли в оркестъра?

преди 8 часа, Уиш... написа:

...

Това нещо е взело нечовешки размери и ми е все по - трдно да се боря с него.  искам  си оня период на загори тенджери с риск за пореден пожар,  ходенето по облаци без чадър и време  за правене на всякакви шматкинско любими неща..

Ма какво ти става бре жена? Да не си флюбена? Я да се земваш ф ръце!

преди 13 часа, emmi написа:

кукундрела

кукундрела се казва

...

Виде ли, че е кукуфера ся. Тя за кукундрела, си  знае самичка още от 2013 година...

• Харесва ми 3
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Madonna написа:

Аз толкоз готин бишъп не съм виждала във филм :ph34r:

Ама ми е много трудно да кажа на кой симпатизирам.. и дали. Всеки един ме е шокирал със жестокостта си...

По принцип май Бьорн е най-свестен. А исторически също е най-известен от групичката. Па и актьора е много добър.

Не видях нещо какво стана с брата на Рагнар, Роло. Тоя си е в Париж ? Сигурно повече от сезон не са го давали, 10+ епизода.

Флоки много странна работа и сюжетна линия. Къде попадна тоя, май в днешна Исландия го прати морето. Той тръгна да търси последователи, обаче ми се струва че това ще му е, няма да може да намери пътя към острова с много хора, понеже оная сила няма да му позволи. Това само мое предположение, но да видим. Иначе ако вземе заселници да се заселят там, не знам исторически дали исландците в момента ги водят от "викингските" народи, или са англичани и саксонци повече.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, emmi написа:

Сънувах тревожни сънища

А аз сънувах такива, поради които реших, че е по-добре да се събудя...
Сънищата може да са място проклето и опасно...за хора с фантазия..това сигурно е ясно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Уиш... написа:

речено- сторено.... Онъс е за мени.

Хъ-хъ-хъ... Ай да го видим сега Даркулин, като е решил, че Тъс и Онъс зависят от това с коя говори и коя липсва, как ще говори с теб и ще ти вика Тъс... :lol6:

преди 19 часа, darkterminal написа:

Ма не го научихте тос правопист начи. Тъс и Онъс са безлични вместоимения. Тъс е тази с която в момента говоря за Онъс!

преди 4 часа, darkterminal написа:

То туй да не ти е концерт пожелание? Кот дойде тфа е. Точка!

Тъй де, тъй... :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много работа свърших

доволна съм

няма да казвам какво точно за да няма стресове

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, darkterminal написа:

Ма какво ти става бре жена? Да не си флюбена? Я да се земваш ф ръце!

Що бе - притеснява ли те???
Няма нищо по-хубаво от Флюбена жена!!!

Ти май ... завиждаш???  :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Julius Decimus написа:

По принцип май Бьорн е най-свестен. А исторически също е най-известен от групичката. Па и актьора е много добър.

Не видях нещо какво стана с брата на Рагнар, Роло. Тоя си е в Париж ? Сигурно повече от сезон не са го давали, 10+ епизода.

Флоки много странна работа и сюжетна линия. Къде попадна тоя, май в днешна Исландия го прати морето. Той тръгна да търси последователи, обаче ми се струва че това ще му е, няма да може да намери пътя към острова с много хора, понеже оная сила няма да му позволи. Това само мое предположение, но да видим. Иначе ако вземе заселници да се заселят там, не знам исторически дали исландците в момента ги водят от "викингските" народи, или са англичани и саксонци повече.

Да, Бьорн става.. :) Ма и той спеше с гаджето на майка си..Флоки много ме кефеше докато не полудя и той..

П.с. Сега се тормозя в играта с Typhon...силничък ми идва..засега.:clown:

преди 2 часа, Johnny B написа:

Добро утро.

Добър ден и на теб

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, emmi написа:

ади де, недей да скромничиш
нескъ енъ колежка на онуй девойче отиде в юбисофт с договор според който, шъ зима чисто 4 бона
ама ней програмистка, а графичен дизайнер
та съ питам, тука у форума, разни гении, аве как работят за мижави заплати
:no-no:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, дръндю написа:

ади де, недей да скромничиш
нескъ енъ колежка на онуй девоче отиде в юбисофт с договор според който, шъ зима чисто 4 бона
ама ней програмистка, а графичен дизайнер
:no-no:

тя шъ зима щото шъ ѝ ги дават !!! едното ни мой без другото, ама обратното не е така :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, дръндю написа:

Много прост отговор. Всичко е до препоръки. Асисентите в университета с докторантура и 550лв стартова. Ако искаш.

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 минути, Johnny B написа:

Много прост отговор. Всичко е до препоръки. Асисентите в университета с докторантура и 550лв стартова. Ако искаш.

е, дъщеря ми е завършен бакалавър и отказа тази работа, именно заради ниската заплата...ъ-ъ-ъ...тъй де, да слезе от кон на кокошка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

е, дъщеря ми е завършен бакалавър и отказа тази работа, именно заради ниската заплата...ъ-ъ-ъ...тъй де, да слезе от кон на кокошка

Не знам коя работа е отказала, тя си знае. Не ме интересува и кой колко взима.
Всъщност в договорите има клаузи за поверителност и не знам откъде ти знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Johnny B написа:

Всъщност в договорите има клаузи за поверителност и не знам откъде ти знаеш.

продължавай да си задаваш този въпрос и един ден може да разбереш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, emmi написа:

Хак да им е на душманЕте!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Madonna написа:

Да, Бьорн става.. :) Ма и той спеше с гаджето на майка си..Флоки много ме кефеше докато не полудя и той..

П.с. Сега се тормозя в играта с Typhon...силничък ми идва..засега.:clown:

Какво да направи човека, че жената страда от такъв душевен дуализъм, с мъж ли да спи, с жена ли :).

Обаче...той когато беше с нея, то беше отдавна, майка му си беше още с Рагнар май. Или не, ама не е била с жена де :rolleyes:.

За играта трябва качиш левел сигурно. Бой по гадините и това е.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, дръндю написа:

продължавай да си задаваш този въпрос и един ден може да разбереш

Ти за мен не се чуди и не се безпокой. Не разбра, че на никой не му пука.
Аз по-горе казах. Въпрос на препоръки. А за графичния дизайн - и талант.

преди 1 час, Madonna написа:

Добър ден и на теб

Добр вечер вече.. :) Стана тъмно като в рог...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 18 минути, Johnny B написа:

Аз по-горе казах. Въпрос на препоръки. А за графичния дизайн - и талант.

не е въпрос на препоръка, за таланта си прав, освен това искат кетап и на място се прави тест на възможностите и изискват авторски работи, които са правени през годините

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Johnny B написа:

Как да ти обясня, че не ме интересува...

задаваш въпроси, аз отговарям...ъ-ъ-ъ...тъй де, шъ тъ имам предвид, че не те инересува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

...

Кой ти каза, че задавам въпроси, като изказвам констатации?
------------
Едно една друга..Имам в сърцето си изгряло едно слънце. И никой черен облак не ще го помрачи...
:sunglasses:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Johnny B написа:

Кой ти каза, че задавам въпроси, като изказвам констатации?

не ме интересува :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Julius Decimus написа:

Какво да направи човека, че жената страда от такъв душевен дуализъм, с мъж ли да спи, с жена ли :).

Обаче...той когато беше с нея, то беше отдавна, майка му си беше още с Рагнар май. Или не, ама не е била с жена де :rolleyes:.

За играта трябва качиш левел сигурно. Бой по гадините и това е.

Дам, светих му маслото..

Абе харесва ми сериалчето, с кеф го следя. :02:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.