Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 8 минути, Johnny B написа:

Абе усещам, че ако те четат, ще ти драснат клечката? :D
...

Така ти се ще... Ма не знам защо?

...

Значи като си бил в пещерата едно време за изпражненията на прилепите ли й говори? :D

Ма не говори за такива неща сега... М.Николов щи се скара...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но само за тези, които я видят! :)

Не съм сигурен, че те разбрах напълно, но вероятно вината за това е повече моя, отколкото твоя.

А това, да слушаш другите, да не би пък да е добродетел? Ако послушаш някого, той ще се възгордее и ще ти се качи на главата след това.
Ако искате „интелигентни“ дискусии, водете ги. Другите като видят, не просто ще спрат с „глупостите“, ами изобщо няма да почват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Ма не говори за такива неща сега... М.Николов щи се скара...

Ми сори, ама това беше сарказъм. Уж всичко било наред, ама никой с ума си не би изцепил подобни неща пред жена.
Защото ще се завърти и повече няма да го погледне. Ще остане с мисълта, че си говори с..простак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Johnny B написа:

Ми сори, ама това беше сарказъм. Уж всичко било наред, ама никой с ума си не би изцепил подобни неща пред жена.
Защото ще се завърти и повече няма да го погледне. Ще остане с мисълта, че си говори с..простак?

Ми... Не си прав...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, darkterminal написа:

Ми... Не си прав...

Направи експеримент де! Отиваш при някоя произволна от улицата и й кажи какво правиш в клозета..
Да видим дали ще си изпросиш плесница или смях.
Повтори 100 пъти експеримента. И дай резултати в проценти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По електрически измервания се учи, че наред със статистическите и изчислителните грешки има и методически грешки. Те са най-страшните. В твоята методология за измерване има грешка. Няма да ти казвам каква е. Само ще те пратя да спреш сто непознати жени от улицата и да ги наречеш: - Красавице! - и да видим, плесница ли ше си заработиш или смях...

Когато иска човек да е интересен, си намира публика, която да му споделя интересите. Ти не искаш да живееш със всичките 100 непознати жени от улицата, а искаш да живееш с тази, която ще ти е пърфект фит. Тази която ще те гледа в очите и ще се смее на всяка смешка, която кажеш... Била тя за цветя, за космически кораби или за тоалетни подробности... Такава жена Живко, се намира 1 на 10 000 и пред нея всички останали губят значение...

Уж нямаше да ти казвам де грешиш пък, без да искам се издадох...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, darkterminal написа:

Когато иска човек да е интересен, си намира публика, която да му споделя интересите. Ти не искаш да живееш със всичките 100 непознати жени от улицата, а искаш да живееш с тази, която ще ти е пърфект фит. Тази която ще те гледа в очите и ще се смее на всяка смешка, която кажеш... Била тя за цветя, за космически кораби или за тоалетни подробности... Такава жена Живко, се намира 1 на 10 000 и пред нея всички останали губят значение...

Разбира се, това е идеалния случай, който както и в науката е хипотетичен и нереален!;)

Тъй, че Симка живей за мига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, M.Николов написа:

Разбира се, това е идеалния случай, който както и в науката е хипотетичен и нереален!;)

...

Е, не е идеалният случай моята Кибритена Клечица, но няма шега, която съм пуснал и тя да не се е разсмяла. А пък, като и светнат очичките с оня топъл блясък, като и светне лицето с ведростта на зарадвано дете и мигом всичките и други недостатъци минават в графа "глупости, които се преживяват". И те така...

Тъй, че Симка живей за мига с правелния човекТ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, darkterminal написа:

Тази която ще те гледа в очите и ще се смее на всяка смешка, която кажеш...

Аз пък си мислех, че идеята е да ставаме по-добри хора, да се усъвършенстваме.

преди 27 минути, M.Николов написа:

Тъй, че Симка живей за мига.

Тъй че Симката ще си живее както той си реши, става ли? :clown: Ако искам ще гледам облаците и ще си представям животни в тях...Или пък не.

преди 9 минути, darkterminal написа:

Тъй, че Симка живей за мига с правелния човекТ...

Чакай сега малко..Нали писа по-рано любовта е нещо проклето, което те кара да се правиш на глупак и е по-добре да го няма? :P

преди 40 минути, darkterminal написа:

Такава жена Живко, се намира 1 на 10 000 и пред нея всички останали губят значение...

Въй, дори Изабел няма 10 хиляди бройки.. :D Той за това не я е намерил още...
С други думи.. по-добре да играя на тото-то..По-голям шанс има да спечеля.. :biggrin:
Викаш..нема смисъл да се мъча..като продават по 5 бона циганки на пазара за булки??

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Johnny B написа:

Тъй че Симката ще си живее както той си реши, става ли? :clown: Ако искам ще гледам облаците и ще си представям животни в тях...Или пък не.

Става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Става.

От утре почвам да пускам тото! То се е видяло! Прочети по-горе. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро! :newspaper:

Явно дискусията за предното утро е продължила чак до... хм преди 4 часа, т.е прехвърлила се и днес....

Хм.... няма смисъл да коментирам въпросната... Сутрин рано особено понеделник...

преди 4 часа, darkterminal написа:

Принципно е възможно... Но само ако всички са съгласни. Към текущия момент, такова съгласие няма...

Да, всичко е възможно.... принципно кой се е освестил и е видял, че тука има морал, то има тема за иДиоДи, където и 3.14 и прочие може да си играе ролята и т.н. и вси които искат да разпускат с нечленоразделни реплики и т.н. ...

Но какво да се прави.... темата е за какво си мислим в момента... хм.... та има хора които искат всички мисли да си споделят, а някои не са приятни... и сега какво???

На сила да забраняваме споделянето на мисли??? Или пък мислите на друг човек да биват контролирани???

Странен казус се заформи... :) Очертава се нов сериал.... :)

Лек ден, успешна седмица на всички които работят, а на тези които не работят.... весела подготовка на празниците... :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никаква почивка. Мотиките и на къра. Тая държава треба я упрайм.

Дюминич, ти верно си кат пителя на форума.

Ама не бързай, щото нали знаеш приказката за ранното пиле.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, skalata_73 написа:

Дюминич, ти верно си кат пителя на форума.

Моето е дъртофелство.... :) а и кой ще иска да заколи един хм жилав дърт петел... :)

Редактирано от Диман Дюминич
склероза (преглед на промените)
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Диман Дюминич написа:

Моето е дъртофелство.... :)

ДОбре, че оня другия дъртия го нема. Инак пак ша изтърси некоя глупост и ша на линчуват от сабалям.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, skalata_73 написа:

ДОбре, че оня другия дъртия го нема. Инак пак ша изтърси некоя глупост и ша на линчуват от сабалям.

Тъй де, та не наливай масло.... :wink12: леле вече във всяка моя мисъл виждам многозначно разтълкуване.... асоциации и т.н. ... ужас... как се е изопачило мисленето ми от както се докоснах до форумните сериали... ужас.... :no-no:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Диман Дюминич написа:

... как се е изопачило мисленето ми от както се докоснах до форумните сериали...

Тъй йе. Форума оправя, форума разваля.

Ти какво ше закусваш? Аз съм на системата 4-4-2. Четири кивита, четири мандарини и два портокала.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, skalata_73 написа:

Ти какво ше закусваш?

Все още си пия кафето.... котките ги почерпих, хм, другото по часовник... хм :wink12: Та за момента так ... и понеже по някое време ще трябва да посрещам жената на гарата мисля днес да закусвам навън.... примерно някоя баничка с боза... да си припомня детството ехе.... кога беше ...и за триъгълните банички... е сега не са триъгълни, ама поне са селски... :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последен понеделник. Приятно

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, _Слънце_ написа:

A стига бе. Оттук натакък няма да има понеделници ли? :ohmy:

поне две седмици

а с малко късмет и три:whist:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, emmi написа:

поне две седмици

а с малко късмет и три:whist:

Три са много! Добро утро!

преди 5 часа, Johnny B написа:

...

Чакай сега малко..Нали писа по-рано любовта е нещо проклето, което те кара да се правиш на глупак и е по-добре да го няма? :P

...

Болест! Написах, че е болест. Болестите, верно е по-добре да ги няма, ама те пак си идват без да питат пък и ходят по хората. Но в случая, това на което ми репликираш не е описание на любов, а на съпружеско отдаване, съжителство, разбирателство. Дългосрочно партньорство. Съвместен живот. Наречи го както искаш. И това е времето, което е по-добре да изживееш с такъв човек, който ще те цени и разбира. Различно е!

преди 5 часа, Johnny B написа:

...

Въй, дори Изабел няма 10 хиляди бройки.. :D Той за това не я е намерил още...
С други думи.. по-добре да играя на тото-то..По-голям шанс има да спечеля.. :biggrin:
Викаш..нема смисъл да се мъча..като продават по 5 бона циганки на пазара за булки??

Гледай ся. Аз уцелих от първия път моята Кибритена Клечица. Но това не означава, че има повече от 1 на 10 000 като нея :P

на 12/15/2017 в 10:01, Julius Decimus написа:

Ей това е по принцип, въпреки че не знам дали тоя кадър горе е точно от тоя филм: https://en.wikipedia.org/wiki/Baahubali:_The_Beginning

Аз все се каня да го гледам, обаче от половин година все не съм го пускал. :)

Не е от там. Поне не е от първия филм. Кат гледам и втория и ше докладвам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.