Премини към съдържанието
Гост

За какво си мислите в момента....

Препоръчан отговор

преди 36 минути, Никой написа:

За Полша и Германия ще го изнасям, имам сигурни хора да го поемат. Само да стане.

Ти ще ме умориш от смях! Хора имал ама само да станело !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 10 години бил на 18, пък ся е на 25. Прости числа не може да смята, вино за Полша ше изнася :D

• Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Голем хуморист е неска Симката. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Silvering написа:

Преди 10 години бил на 18, пък ся е на 25. Прости числа не може да смята, вино за Полша ше изнася :D

Явно иска да каже че изглежда като на 28 понеже живота се е отнесъл сурово към него а на календари може да си е 25 годишен и вече инженер.
Пооплита се малко но то е така с лъжите, трябва да се помнят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, bornofash написа:
преди 1 час, Никой написа:

Ми няма нещо аплети в тринити, иначе нямаше да питам. :)

Имаше едно volumeicon ползвах преди време за звука, дето се показва в систем-трея, надавам се систем трей да имаш поне...

За батерията тук има изброени няколко https://wiki.archlinux.org/index.php/laptop

Има и за шок протекшън, яркоста на екрана и други работи дето може да са ти от полза....

И си използвай пакетния мениджър да търсиш програми.

yum search battery icon
yum search volume icon

и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер!

Мислите ми в момента са тези:

Кое кара човек да има няколко профила, и/или как да съм аз при положение, че бъдещното ми аз се е възползвало от моето минало аз....

Въпрос към модератора: Как да си махна излишния профил....

Аз съм един единствен човек и поради някаква причина съм си направил профил в миналото.... та когато не ми вече трябва как да се оттърва от "другото" Аз....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, leotroph написа:

Добър вечер!

Мислите ми в момента са тези:

Кое кара човек да има няколко профила, и/или как да съм аз при положение, че бъдещното ми аз се е възползвало от моето минало аз....

Въпрос към модератора: Как да си махна излишния профил....

Аз съм един единствен човек и поради някаква причина съм си направил профил в миналото.... та когато не ми вече трябва как да се оттърва от "другото" Аз....

не съм модератор, ама да налучкам. Като не го ползваш :bubblegum:не е нужно нещо да "махаш"

Ползвай си само и единствено това, което искаш в настоящето и дреме ти, че някой ше злоупотребява. Най-добре да си направиш твой си форум и да си направиш много профили. Да пишеш от тях и да няма кой да ти прави забележка, че си си направил повече от един профил. Да разкрива световна конспирация, че може би имаш още пет и ... въобще едни такива неща, които само разсейват от интересната част, да се обсъждат злободневни, световни или регионални проблемчета ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

че може би имаш още пет и ... въобще едни такива неща,

благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, bornofash написа:

yum search battery icon
yum search volume icon

Някои педали са го измислили тоя мениджър да се вика и да се казва yum. :) Да не ни е Нескуик това ? :rolleyes:

Най-голямата простотия и дивотия, при Убунту базираните apt поне има някакъв смисъл. ;) Как може си кръстиш мениджъра или програмата yum. Съкратено ли е от нещо, цяла дума има ли по принцип ?

преди 1 час, Диман Дюминич написа:

А stiga be...... А сига бе.....

И аз тъй викам, ама ей го: https://www.vesti.bg/sviat/blizak-iztok-i-afrika/obrat-v-siriia-damask-prashta-armiiata-sreshtu-turciia-6079499 :ohmy:

https://www.vesti.bg/sviat/blizak-iztok-i-afrika/94-ubiti-blizo-do-damask-oon-iska-speshni-merki-6079503

Тоя път сериозно са се почнали.

преди 1 час, Никой написа:

Голяма работа, ще го преживея него.

В Линукса имаш едно ЛибреОфис. Виж дали не може извършва тия работи дето ти трябват по-лесно от Ексел.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Диман Дюминич написа:

благодаря!

Нали обявиха, че вече може да пишеш до администрацията и те да ти изтриват профила. Още повече, че от онзи явно не си писал и няма да има проблеми по темите, когато все пак остане съдържание и в цитатите си личи кой е изтрития профил.

Цитат

Сигурен ли си, че си един единствен човек. :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Merryl написа:

Сигурен ли си, че си един единствен човек. :D Лигавя се.

:) Споко..... аз съвсем без да искам си намерих профил в миналото.....

Въпроса към модераторите, бе...... защо знаейки че под еди кой си "клонинг" ..... все по един  или друг начин "потдържат" въпросните....

и аз са ливгнясвам понякога....:wink12:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

днес освен, че е вторник ( а не знам дали съм ви споменавала, че вторника е денят от седмицата, който ми е по-тегав и от понеделника- най-бавно минава и ...) такъв гаден вятър излезе. СмразяващоЖулещоПронизващ, още от сутринта. А пък сутринта кучето ми като се замота по две женски, и като им се перчи един такъв, и като пресича без да му дреме, че е улица с коли, докато го настигна се състарих с десет годинки минимум. Аз за него го направих, на голяма поляна да се натича, той тъпчото по женски се запилява. Кучешка му работа.

Обаче си поговорихме с една колежка преди час и ми е едно такова одухотворено ... казвам й: снощи си мислех за теб, да си поговорим днес- и тя на секундата само отвърна: Знам!

Та обясни за една нейна приятелка на 33 години, която била толкова разочарована от мъжете, че не искала да има нищо общо с тях, но пък искала да осинови дете. Понеже осиновяването не било лесно, решила осеменяване инвитро от анонимен донор. И как била убедена, че може и иска да се справя сама и да си отглежда детето и да си живее без мъж. Та, колежката ми обясни, как не я разбира тази жена, защото искрено се възхищава на мъжете като вид. По-рационални, по-прагматични и въобще по-интересни за събеседници с много по-широки възгледи. И че ако й кажат, че мъжете вече не съществуват на Земята, тя ще се гръмне или ще напусне планетата ... аз кимам разбиращо с глава и подкрепям единствено с уточнението, че мъжете могат и ме "зареждат" повече от жени-те. Дори само като комуникация. От тях мога и научавам много повече. А милата ми ... млада колежка взима думата и казва: А пък на мен с моя Венци ми е скучно, защото винаги като се прибера в къщи, той почти не ми обръща внимание, гледа си само в телефона или нещо по телевизора, и обмислям да си взема кученце, за да запълня тази липса на внимание ...

Въпреки, че се зарекох да не влизам в разговори и да се държа по-резервирано, не се сдържах и попитах: А вие Защо сте заедно тогава? Като така не си обръщате внимание и ти или вие вместо да намерите начин да общувате помежду си, ти предпочиташ да си вземеш кученце? Не го разбирам така аз партньорството. Сори.

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Диман Дюминич написа:

Въпроса към модераторите, бе...... защо знаейки че под еди кой си "клонинг" ..... все по един  или друг начин "потдържат" въпросните....

Ми хората от де да знаят кой къде го стяга чепика и кой в кой момент от живота си ще реши, че не е оригинала, а клонинга или че е оригинала, а не клонинга или /чукай на дърво/ третия клонинг на втория братовчед по права линия. :lol6:

Представяш ли си къф кеф е да си спориш помежду си... :biggrin:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се повторя, но клонингите са много интересни с това, че си мислят, че могат да скрият, че са клонинги

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, vivilon написа:

Ще се повторя, но клонингите са много интересни с това, че си мислят могат да скрият, че са клонинги

А бе да ти кажа интересни са, когато съществуват ей така за себе си в пространството или просто, защото имат бан. Но в повечето случаи, когато го правят тенденциозно, за да провокират, обиждат или буквално се залепят като репеи на определени потребители - никак не е интересно. Случвало ми се е. И колкото и да си над нещата, колкото и да знаеш, че е форум, когато някой нещастник компрометира всеки твой пост, особено в сериозни теми - никак не е приятно. Пълна простащина си е, откъдето и да го погледне човек.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Maleficient написа:

А пък сутринта кучето ми като се замота по две женски, и като им се перчи един такъв, и като пресича без да му дреме, че е улица с коли, докато го настигна се състарих

Тъй, тъй..... все още си падуан.... не ги одяваш животните..... па пусто.... какво мислиш..... че то живодното ша та чака тебе да решаваш къде му е нагона.... па.... я си прегледай принципите на просъществуване.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, leotroph написа:

Тъй, тъй..... все още си падуан.... не ги одяваш животните..... па пусто.... какво мислиш..... че то живодното ша та чака тебе да решаваш къде му е нагона.... па.... я си прегледай принципите на просъществуване.... :)

що пък тия принципи? не може ли другите за животните и нагон-ите? Като е нагон, повече никакви поляни ...

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

... страшно лесно се свиква на мързелче и нищонеправене, обаче си има последствия и докато не се появи домашна помощница, ще трябва сама да си чистя и готвя. Не се оплаквам, самомотивирам се след работа, да взема да свърша разни домашни неща. Прахосмукачочистене, готвене и пералня може да пусна.

За виното, първо прати на algor, той ако го одобри, тогава ще приема и аз. Щото така неизпробвано и три кинта да дам, ще съм се набутала. Трябва си промоцийка нещо, хората да се запознаят, пък после идва търговийката и поръчките.

Аз ше зема нишата с мезетата за фино. От някое близко село ще се снабдявам с домашни суджуци, пъстърми и други разни и ше ги продавам на чужденците задължително по-скъпо, а на българите в зависимост от кой регион са и дали населението е коренно, ще измисля цените. е-магазина ми ше се казва: Мезе-Горме

уф, истината е, че хич не ми е интересно това с търговията и предприемачеството ... някак по-приятните за духовността "дейност" :sunglasses:

У нас пастърми, суджуци, дивеч, все подаръци покрай един авер на мъжа ми

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, vivilon написа:

У нас пастърми, суджуци, дивеч, все подаръци покрай един авер на мъжа ми

Това е чудесно и ако бях завистлива щях да завиждам, ама аз се опитвам да събера производители, така че, ако са мераклии, питайте ги тия авери, дали биха си обслужвали един е-магазин? :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Merryl написа:

Te .... te те те .... туй го плавя у иДиоДи.цом съм би..... :)

Ън ндес.... кът съм си скъсъл двугия сендир.... тъй де.... не хормоналния.... и дет се вика..... НЕ споим с себе си, ъм само поатирам Никой.... дет го сълби и не мой да си намеи я якъла я екЦелсу слово.... :)

Та, мир да има, и нел се кът Никой си декларира ге да бъде.... или да е Питоня, или Снежко или Джендър да се нарича - да е негова гордост, а не тъз ся провъзлавница набита..... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Merryl написа:

А бе да ти кажа интересни са, когато съществуват ей така за себе си в пространството или просто, защото имат бан. Но в повечето случаи, когато го правят тенденциозно, за да провокират, обиждат или буквално се залепят като репеи на определени потребители - никак не е интересно. Случвало ми се е. И колкото и да си над нещата, колкото и да знаеш, че е форум, когато някой нещастник компрометира всеки твой пост, особено в сериозни теми - никак не е приятно. Пълна простащина си е, откъдето и да го погледне човек.

Съгласна съм, но си мисля,че зад тази простащина стои нещо по- дълбоко, я ниско самочувствие, я липса на възпитание или и двете

Друго, което ми прави лошо впечатление е писането в трето лице. Аз съм на принципа право в очите

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 минути, vivilon написа:

Ще се повторя, но клонингите са много интересни с това, че си мислят, че могат да скрият, че са клонинги

Винаги съм се възхищавал на хора, които могат да отгатнат чужди мисли. А на такива, които знаят какво си мисли и евнтуалния клонинг, направо им свалям шапка! Шапка им свалям, честно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

Това е чудесно и ако бях завистлива щях да завиждам, ама аз се опитвам да събера производители, така че, ако са мераклии, питайте ги тия авери, дали биха си обслужвали един е-магазин? :clown:

Няма достатъчно дивеч, но има достатъчно бракониери:mad:

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Слънце_ написа:

Винаги съм се възхищавал на хора, които могат да отгатнат чужди мисли. А на такива, които знаят какво си мисли и евнтуалния клонинг, направо им свалям шапка! Шапка им свалям, честно. :)

То пък е толкова трудно, висша психология:)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 27 минути, Merryl написа:

А сега си представи кво е да се псуваш помежду си... И после да се докладваш. Та дори и да се баннеш. :D

преди 2 минути, vivilon написа:

То пък е толкова трудно, висша психология:)

А аз цял живот да го смятам за невъзможно...:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.