Премини към съдържанието
Гост

За какво си мислите в момента....

Препоръчан отговор

току-що, DarkEdge написа:

Или още няколко категории на хора.

Ми не знам-на мен дори белезници не ми поставиха като ме отвеждаха-може би поради детската ми физиомутра,знам ли?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, emmi написа:

от сутринта взеха да пият

Пиеньето с очи е друга категория.
Ти к'во? Възмущаваш са, че мож са присъедини към групата без.делници?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо те навестиха?

преди 1 минута, Ваcко написа:

Ми не знам-на мен дори белезници не ми поставиха като ме отвеждаха-може би поради детската ми физиомутра,знам ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

А защо те навестиха?

Имах грехове-ама не тук в /бг

Депортиран,екстрадиран-живота ми е интересен :)
Ама не ви го пожелавам де!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.2.2018 в 20:11, Ваcко написа:

Само афро-американци.

Гледай тук какво става батюха: https://dariknews.bg/novini/liubopitno/koj-shte-e-sledvashtiiat-dzhejms-bond-daniel-kaluia-vliza-v-igrata-2079787

:ohmy: :)

Този от 95-2005 май най се вживява и е най-готин. Пиърс Броснан.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро. И аз сънувах някакви неща, но ги забравих, значи не са били интересни. Обаче какво ми трябваше да цъкам снощи по телеканалите, хем се заричах "само олимпиадата ще гледам", ама спрях на "Д-р Пол", и там едно кученце-боксер го бяха простреляли в челюстта. Беше ужасна огромна рана и първо мислеха, че само се одрало на някаква ограда, но после го снимаха и откриха ... абе гадна гледка беше и на косъм го спасиха ... не можех да спра да гушкам Акси. Няма да гледам повече такива неща. Как не са се сетили на живо да направят някакво предаване от болница, сигурно ще е брутално.

Иначе изчистих, ама ме домързя да готвя и си направих нещо ново ( за мен) за вечеря. Имам едно мюсли, ама от хубавите/полезни, не корнфлекс. И все се каня да го хапна и вчера решавам, но отварям прясното мляко- прецакано :huh: да, ама имам кисело. И си натроших обикновени бисквитки, мюслито, сладко от боровинки и кисело мляко и ямиям- много вкусно и засищащо.

Не закъснях за работа, обаче малко кофти новина, че заплати ще ни дават в понеделник, а се очакваше да е петък. Ама карай, няма да го мисля. Винаги някак се нагласяват нещата :sunglasses:

Няма причина да не е хубав ден. Айде пожелавам ви го :clown:

на 19.02.2018 г. в 17:22, Ст. Сестра Патрашкова написа:

Момиче, ти от Марс ли падаш? Ама как можа да зададеш такъв въпрос? Помисли малко де.

Помислих и нищо не се сещам, освен това да е някакъв начин за привличане на вниманието или простите да са на мода, не знам ...

преди 14 часа, algor написа:

Интересни дебати и то тематични можем да заформим от поста ти, та даже разделени в няколко теми.

Аз, обаче, се спирам на извадката в цитата (като за начало) и имам предложение към теб.
Твоята приятелка да метне на нейната приятелка линк към форумчето тук и разочарованата от мъжете да се регне (но да и се каже кой е правилният раздел - този, демек, че да не се залети в Религията или Политика).
Хем ще се социализира яко, хем ще срещне тук световния мъжки елит и то кой от кой по-надарен (не само интимно, ами и образователно, парично и шизофренично), хем ще я задоволят вербално (и духовно и духателно...а бе ще води яко духовен живот, един вид), хем ще си роди дете, като в същото време ще си е все така девствена и разочарована, но пък ще е щастлива от това, което ще и се случи.
Даже много щастлива ще е!!!

Да пробваме този сексуален експеримент, а?
Опс!
Социален, де, ама то от известно време насам е все едно и също май... 

49271262716c572eed59ad0005d32060.gif

Уважеми Алгор, та Вие сте предложил цяла Концепция на нашето внимание!
На момента бих изпълнила препоръките, но ми се струва сложно през колежката да предлагам на непозната такива благини, дори да са важни и да променят живота й генерално :)

Но ще имам предвид всички тези възможности, които предлага този Форум и неговите потребители :bubblegum:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Julius Decimus написа:

Гледай тук какво става батюха: https://dariknews.bg/novini/liubopitno/koj-shte-e-sledvashtiiat-dzhejms-bond-daniel-kaluia-vliza-v-igrata-2079787

:ohmy: :)

Този от 95-2005 май най се вживява и е най-готин. Пиърс Броснан.

Дечко не съм п о тия.съжалвам-ама щом се кфиш наслука

преди 5 минути, Maleficient написа:

добро утро. И аз сънувах някакви неща, но ги забравих, значи не са били интересни. Обаче какво ми трябваше да цъкам снощи по телеканалите, хем се заричах "само олимпиадата ще гледам", ама спрях на "Д-р Пол", и там едно кученце-боксер го бяха простреляли в челюстта. Беше ужасна огромна рана и първо мислеха, че само се одрало на някаква ограда, но после го снимаха и откриха ... абе гадна гледка беше и на косъм го спасиха ... не можех да спра да гушкам Акси. Няма да гледам повече такива неща. Как не са се сетили на живо да направят някакво предаване от болница, сигурно ще е брутално.

Иначе изчистих, ама ме домързя да готвя и си направих нещо ново ( за мен) за вечеря. Имам едно мюсли, ама от хубавите/полезни, не корнфлекс. И все се каня да го хапна и вчера решавам, но отварям прясното мляко- прецакано :huh: да, ама имам кисело. И си натроших обикновени бисквитки, мюслито, сладко от боровинки и кисело мляко и ямиям- много вкусно и засищащо.

Не закъснях за работа, обаче малко кофти новина, че заплати ще ни дават в понеделник, а се очакваше да е петък. Ама карай, няма да го мисля. Винаги някак се нагласяват нещата :sunglasses:

Няма причина да не е хубав ден. Айде пожелавам ви го :clown:

Помислих и нищо не се сещам, освен това да е някакъв начин за привличане на вниманието или простите да са на мода, не знам ...

Добро утро падуан,имаш повод :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ваcко написа:

Добро утро падуан,имаш повод :)

добро :sunglasses: ти? как оправяш Баланса? справяш ли се?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

добро :sunglasses: ти? как оправяш Баланса? справяш ли се?

Балансирам,ама без розови очила :)
Ти как се справяш?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ваcко написа:

Балансирам,ама без розови очила :)
Ти как се справяш?

Все по-добре. Изкачвам стълбички, преминавам през коридори, почти като ниво в игра :)

Мия си зъбките редовно, храня се, когато има си купувам да пийна малко червено винце, разхождам си кучето, влюбвам се малко по малко и така ... живот си живея и моята е лесна :bubblegum:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Все по-добре. Изкачвам стълбички, преминавам през коридори, почти като ниво в игра :)

Мия си зъбките редовно, храня се, когато има си купувам да пийна малко червено винце, разхождам си кучето, влюбвам се малко по малко и така ... живот си живея и моята е лесна :bubblegum:

Абе как става влюбане..малко по малко я обясни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Ваcко написа:

ама щом се кфиш наслука

Тъкмо обратното. Лошо, че често сменят актьорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Julius Decimus написа:

Тъкмо обратното. Лошо, че често сменят актьорите.

Ааа тука съм бос мойто момче,нямам идея

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Ваcко написа:

Ааа тука съм бос мойто момче,нямам идея

Добре, разбрах. Става дума да не се обидиш за нещо. То и аз нищо не съм гледал от него има-няма 10 години.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, emmi написа:

нап са ми пратили мейл че за двата ми фиша от кат са ми образували изпълнително дело

говорим за 40кинта

...

Не е ли да си ги платиш с лихвите и делото се самозакрива?

преди 2 часа, emmi написа:

...

дай Боже каждому такова благо:)

Аминъ!

преди 2 часа, Merryl написа:

Баф! :D

...

Ти трябва да пазваш Пуф :D

преди 2 часа, Merryl написа:

...

Дай Боже всекиму...

Аминъ! Дай Боже...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чакам пак полиция....аман
(тъпата комшиика има ордер да не престъва у дома-ама докато ме е нямало си позволила волности)-е сипах и д яде....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Madonna написа:

Пак вали :(

А, то сефте. Добро утро...

преди 4 часа, M.Николов написа:

Добро утро!

Добро утро на теб и на всички други хора.

преди 3 часа, emmi написа:

нап са ми пратили мейл че за двата ми фиша от кат са ми образували изпълнително дело..говорим за 40кинта

Ако не знаеш, неплатен фиш се превръща в наказателно постановление. Въпросът е - ти що не си плати фишовете, като това може да стане електронно или по пощата, а след това просто си пазиш платежното нареждане? Аз как мога да си ги плащам, а другите се тарикатят? ;)
Ти нали знаеш, че за неплатени глоби и задължения направо спират коли от движение - свалят им номерата вече? ;)

преди 1 час, Maleficient написа:

, но отварям прясното мляко- прецакано...

Млякото има срок на годност. :D

преди 1 час, Maleficient написа:

Мия си зъбките редовно, храня се, когато има си купувам да пийна малко червено винце, разхождам си кучето, влюбвам се малко по малко и така ... живот си живея и моята е лесна

Влюбваш се по малко, казваш? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Никой написа:

А, то сефте. Добро утро...

Добро утро на теб и на всички други хора.

Ако не знаеш, неплатен фиш се превръща в наказателно постановление. Въпросът е - ти що не си плати фишовете, като това може да стане електронно или по пощата, а след това просто си пазиш платежното нареждане? Аз как мога да си ги плащам, а другите се тарикатят? ;)

Млякото има срок на годност. :D

Влюбваш се по малко, казваш? :P

Мазник,как си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Ваcко написа:

чакам пак полиция....аман (тъпата комшиика има ордер да не престъва у дома-ама докато ме е нямало си позволила волности)-е сипах и д яде....

Васко, кви са тия драми...Какви комшийки с ограничителни заповеди.
Да не би комшийката да ти има мерак да те изнасили и да се пазиш с полиция? :D

преди 1 минута, Ваcко написа:

Мазник,как си?

Аз не съм мазен... ;)

преди 57 минути, Julius Decimus написа:

...

Добро утро! :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

Ти трябва да пазваш Пуф

Ааа, извинетьи! Аз и като пуфкам казвам Баф... Да си личи кое от къде идва. :D

Ама ще се караме ний накрая. Та старша сестра, та Звездица, сега и на Баф-а ку ми посегнете - вече ще пуфна... :D :clown:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, emmi написа:

На Изабелата затуй ли са му пораснали?

Ай не ми напомняй.
Точно сега така ме ядоса че ще си поръчам една машинка от eBay. Че със самобръсначката не мога да бъркам много а и ако нямам нокти ми е трудно да ги скубя.
Сега и забравих как се казва ама ще отворя преводача за ключова дума в търсачката.
Малко да разваля рутината че в последните две седмици имам над 50 поръчки в eBay само глупости за колата. Малко и себе си да погледна,не ли?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, darkterminal написа:

Не е ли да си ги платиш с лихвите и делото се самозакрива?

мхм

ще им ги платя

някой път

преди 2 часа, Никой написа:

знам естествено:whist:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, emmi написа:

мхм...ще им ги платя...някой път

Да не си над закона, извинявай? Знаеш, че каквото мисля - директно го стрелям.
На мен един фиш само ми е бил 50лв, над 2 пъти по-голям от твоите два и го платих същия ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, BMW Маниак написа:

Малко и себе си да погледна,не ли?

Бе ти не, че не се гледаш, ама е хубаво това дето си го решил, че като говориш за козметичните си процедури и ни показваш разни ъглошлайфи, моторни триони и шкурки - лекинко се стряскаме. Поне аз де... За другите гадая... Тук трябва да внимаваш с психичното състояние на четящите... :biggrin:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Никой написа:

Да не си над закона, извинявай? Знаеш, че каквото мисля - директно го стрелям.
На мен един фиш само ми е бил 50лв, над 2 пъти по-голям от твоите два и го платих същия ден.

ми............. така си решил - така си направил

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.