Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента....

Препоръчан отговор

преди 1 минута, emmi написа:

фирмата на бащата спечелила опществената поръчка, фирмата на сина сключвала договорите с подиспълнителите, сички си мислели че фирмата на сина е главния испълнител, пък фирмата на бащата си направела 35 акта обр.19 и си получела два мильона и осемстин кинта , бес да броим фалшивите фирми които издали фалшиви фактури............................ тихий ужас

Емми, искам тия да ги разчекнеш. И хич не ми пука ти колко пари ще прибереш от това, ама искам да ги унищожиш. Да ходят на улицата да просят, разбираш ли? :)  Такива гадове, които обират държавата чрез обръчи фирми, т.е крадат от парите, които ние се блъскаме да внасяме като данъци..заслужават да страдат много. И продължително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2273

• DarkEdge

1867

• M.Николов

1417

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Така е. „Тези, които нямат достатъчно смелост, винаги ще намират философия, с която да се оправдаят.” Добро утро!

Писмото на щерка ми до дядо Коледа 

От Валкирия и Капитана весели празници, кой каквото празнува

Публикувани изображения

преди 4 минути, emmi написа:

И сигур пак за европари става дума. Иначе на гол гъз сме много сербез в темата за конвенцията. :lol6:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Merryl написа:

Това съседа, за който преди три години като правихме ремонт, се ангажирах да купя тръбите за целия вход, да докарам майстори, да платя масрафа и исках само да ми осигури достъп за два дни. Заинати се. Не го направи и сега дошъл да ми прави мили очи на добросъседство. Е познай къде ми изригна капака на автоклавата тенджера на главата ми... Ебаси наглите копелета.

Гадно е да живееш в етажна собственост... :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Никой написа:

Емми, искам тия да ги разчекнеш. И хич не ми пука ти колко пари ще прибереш от това, ама искам да ги унищожиш. Да ходят на улицата да просят, разбираш ли? :)  Такива гадове, които обират държавата чрез обръчи фирми, т.е крадат от парите, които ние се блъскаме да внасяме като данъци..заслужават да страдат много. И продължително.

споко

те и двете фирми вече са продадени на нищонеподозиращ сърбин

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:beer:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Merryl написа:

И сигур пак за европари става дума. Иначе на гол гъз сме много сербез в темата за конвенцията.

Това, че има един проблем не е оправдание да се допусне втори.
Просто и двата трябва да се ликвидират без да се търси оправдаването на един проблем с друг. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Merryl написа:

И сигур пак за европари става дума. Иначе на гол гъз сме много сербез в темата за конвенцията. :lol6:

опществена поръчка

дали им мильон и четиристин от излишествата на бюджета и те донадили още толкос

търнофския оневирситет

художника

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

споко...те и двете фирми вече са продадени на нищонеподозиращ сърбин

Бахти..Типично. "Продадени" фиктивно с документи фалшиви? Т.е без той въобще да знае са му написали личните данни?
Ей, няма да се оправи тая страна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, emmi написа:

много ше те замоля за снимки и видео от събитието:lol6:

Смей се, смей се! После моите момчета като се прибраха ми разправят, че видяли долу съседа, с жена му и дъщерята, да се разправят с домоуправителя... ама моите като не знаят за какво става въпрос - просто си вървяли по пътя. :D

Не, че и домоуправителя не ми е ял от попарата... :lol6:Тъкмо да се стиковат.

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Никой написа:

Бахти..Типично. "Продадени" фиктивно с документи фалшиви? Т.е без той въобще да знае са му написали личните данни?
Ей, няма да се оправи тая страна...

напротиф, платили са му за да му ги продадат ама е някакъф сръпски бай мангал

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, emmi написа:

никой от редичката не е разривал

А хафтобусът?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

A haftobusyt?

ний не са цепим от колектива:whist:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начи кафиджиите са са зложили

преди 3 минути, _Слънце_ написа:

И аз прайх снежен чиляк фчера.

IMG-9adc45596f5df6f7a07b1d3a3d1cbfeb-V.jpg

Тва пиян Трифон лий?

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Merryl написа:

Смей се, смей се! После моите момчета като се прибраха ми разправят, че видяли долу съседа, с жена му и дъщерята, да се разправят с домоуправителя... ама моите като не знаят за какво става въпрос - просто си вървяли по пътя. :D

Не, че и домоуправителя не ми е ял от попарата... :lol6:Тъкмо да се стиковат.

ний сме си готени съседите, проблеми нямаме:whist:

ся, нашия котешки прайд отива да подремне както се полага на всеки уважаващ себе си прайд

ади, да слушате

• Харесване 1
  • Ха-ха 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голямо кмкане - прувалихти ми кинуту...:whist:
Как убу си гледах...ся тряя ставам да подомакинствувателствувам

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, emmi написа:

напротиф, платили са му за да му ги продадат ама е някакъф сръпски бай мангал

Бахти, няма ли да вкарат закон с който фирми с дългове да не могат да си сменят собствеността, докато не са изплатени дълговете?

преди 4 минути, emmi написа:

ся, нашия котешки прайд отива да подремне както се полага на всеки уважаващ себе си прайд

:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Никой написа:

Бахти, няма ли да вкарат закон с който фирми с дългове да не могат да си сменят собствеността, докато не са изплатени дълговете?

Шегаджия...това значи всички големи/държавни/общински да зависнат

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Шегаджия...това значи всички големи/държавни/общински да зависнат

Ами човек, да може да се прехвърли собствеността само ако новият собственик може да докаже, че е в състояние да изплаща старите задължения и има желание. Знаеш ли колко работници изгоряха от работодатели, които им дължат заплати за месеци/години и след това фирмата й сменят собствеността на някой циганин, който не може да чете, а после не могат да си вземат парите отникъде?
Крайно време е да е прекрати практиката хора без 2 лева в джоба да стават "собственици" на фирми с милиони дългове.
Като не може да я прехвърли мизерника на някой неграмотен, ще си поеме тежестта на закона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Никой написа:

собствеността на някой циганин, който не може да чете

Ай недей обижда циганите, хм..... смени въпросната дума с роми и ша ти го призная някак си.... :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Диман Дюминич написа:

Ай недей обижда циганите, хм..... смени въпросната дума с роми и ша ти го призная някак си....

Думата роми за мен не съществува. Самите цигани се наричат цигани, аз няма да се правя на политкоректен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Никой написа:

Думата роми за мен не съществува. Самите цигани се наричат цигани, аз няма да се правя на политкоректен.

Глей сега..... къто ти зафъфли некой че е ром, а не циганин.... хм..... туй значи, че се отрича да е циганин....

Циганина видани гледа далаверата и да му е весело.... той краде, за да даде на малко манго и т.н., а не влиза в некви там политкоректни формулирования и прочие....

Ся, бай ти Дрънди ша ти обясни некой работи, ама пусто ти си с натрупани предрасъдаци и прочие спрямо циганите....

Роден съм в Сливен и всички морафети на циганите ги знам.... Не са лоши ора.... да знаеш.... а и има една поговорка..... не е луд тоз който яде зелника, а тоз който му го дава, ъм тъй..... далавераджиите са едни псевдобългари.... та тех треба да копаш на солниците..... :)

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Merryl написа:

Не си ме цитирала, не ми се появи червеничкото като известие и аз продължава да се залисвам в Урологията да набивам мозък, без да имам дупка, от която да набивам. :lol6:

А бе и аз не съм лоша, ама вчера горния съсед направо ме изкара от обувките... Прибрала съм се аз, изкъпала съм се, сложила съм си домашния кринолин по джапанки на бос крак и ми се звъни на вратата... Да дойдели майсторите му да видели нещо в банята ми, че щяли да правят ремонт. Е хубаво. Човещина. Пуснах ги. Ама ми влезнаха трима аборигени с обувките и с всичката мръсотия на ремонта, погледнаха, ама вместо да си отиват - стоят ми в чистичката баня и си правят някакъв ВиК консилиум, а аз, по джапанки и лятна рокля с презрамки, ги чакам на отворена врата на зимния студ... В един момент ги помолих да си тръгнат и като се направиха, че не чуват - се развиках.

Това съседа, за който преди три години като правихме ремонт, се ангажирах да купя тръбите за целия вход, да докарам майстори, да платя масрафа и исках само да ми осигури достъп за два дни, за да стане всичко отгоре до долу както си му е реда. Заинати се. Не го направи и сега дошъл да ми прави мили очи на добросъседство. Хубаво, ама то нали е нещо двустранно! И хем пак си направих адамлъка и продължават да са сербез!

Е познай къде ми изригна капака на автоклавата тенджера на главата ми... и как изхвърчаха като стрели! Ебаси наглите копелета.

Ся да има късмет и в събота и неделя да ми се разтропа - ще има Годзила-Мерил-Ламя втора серия... :lol6:

хем е комично, хем трагедията надделява,  в такива моменти на човек му се ще да иде да живее в гората.. обаче, като   си знам късметя моичкия, то и там ще се натреса на най гоцките съседи.:clown:-

с Ламеви най  мий добре да си кажа.

• Харесване 1
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Уиш... написа:

с Ламеви най - мий добре да си кажа.

И на мен! Ку бяхте вий снощи с ватенките, напрау и шишето с ракията без мезе щях да ви донеса в банята... :lol6:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване