Премини към съдържанието
player_1

някой знае ли как да подкарам Supreme Snowboarding

Препоръчан отговор

изтеглих я инстал там всичко както трябва на виртуален диск я имам и ми пише нещо от сорта грешен диск,

моля помагайте зщото играта и музиката в нея са уникални и с настъпването на всяка зима ми се преисква да я играя.За съжаление за сега се задоволвам само с музиката. моля някой ако знае как може да стане да казва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, player_1 написа:

изтеглих я инстал там всичко както трябва на виртуален диск я имам и ми пише нещо от сорта грешен диск,

моля помагайте зщото играта и музиката в нея са уникални и с настъпването на всяка зима ми се преисква да я играя.За съжаление за сега се задоволвам само с музиката. моля някой ако знае как може да стане да казва :)

Нещо не разбрах. Може ли да ми изпратиш линк към въпросната игра на лично съобщение.  Как така я имаш на виртуален диск? В момента играта ти тръгва и имаш само музика ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е игра отпреди 18 години и е нормално да имаш затруднения с подкарването ѝ.

П.П. Заради теб изтеглих играта от Замунда, инсталирах я и всичко си тръгна от раз. Просто маунтваш iso файла на играта (с DT или друга), влизаш в директорията на самия файл и стартираш ексе-то. После избираш какво да инсталираш и къде да инсталираш и "ок". След инсталацията, влизаш пак в директорията на файла и инсталираш самия пач към играта. Това е всичко! Ако не можеш да се справиш и ако желаеш, се свържи с мен на лична и може да пробваме през TeamViewer, аз да ти я инсталирам.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/1/2017 в 14:03, Agentpat™ написа:

Това е игра отпреди 18 години и е нормално да имаш затруднения с подкарването ѝ.

П.П. Заради теб изтеглих играта от Замунда, инсталирах я и всичко си тръгна от раз. Просто маунтваш iso файла на играта (с DT или друга), влизаш в директорията на самия файл и стартираш ексе-то. После избираш какво да инсталираш и къде да инсталираш и "ок". След инсталацията, влизаш пак в директорията на файла и инсталираш самия пач към играта. Това е всичко! Ако не можеш да се справиш и ако желаеш, се свържи с мен на лична и може да пробваме през TeamViewer, аз да ти я инсталирам.

Хиляди благодарности. Аз не бях видял че я има в замундата и я бях теглиил от другаде и за това явно не е тръгвала.

Сега я дръпнах от замундата и всичко се оправи. Стархотна игрица е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.