Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Опитам да изложа един сайт за филми, да се каже, къде мога да го регна и как да го разпространя най-лесно? И в кои групи във фейса могат също да помогнат? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, qnkov написа:

Здравейте. Опитам да изложа един сайт за филми, да се каже, къде мога да го регна и как да го разпространя най-лесно? И в кои групи във фейса могат също да помогнат? 

Много внимавай с този сайт за филми да не ти цъфнат НСБОП на вратата!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тая държава, бял ли си, българин ли си, си престъпник! Тъй че - мога да го очаквам, но се съмнявам. Не е опасен сайт. Все пак искам мнение за реклама. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако продължаваш така ще дойдат - при брат ми дойдоха без толкова да се хвали....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е незаконно.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое е незаконно- да дойдат ли?:D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Арменският Поп написа:

Боже, Боже...

Ето той се обръща към шефа си...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Арменският Поп написа:

Боже, Боже...

..Боже опази:) ти май мнооого се харесваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, lupis написа:

..Боже опази:) ти май мнооого се харесваш :)

Не е смъртен грях, все пак.

И съм поп, мога да си го позволя.

Редактирано от Арменският Поп (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поп, ама арменски..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами помогни на авторът- можеш да си го позволиш;)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то на авторът му трябва богословия от ББ.

Редактирано от vstoitsov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, qnkov написа:

В тая държава, бял ли си, българин ли си, си престъпник! Тъй че - мога да го очаквам, но се съмнявам. Не е опасен сайт. Все пак искам мнение за реклама. 

Не казвам, че си престъпник, просто в момента всички са луднали по авторски права и като нищо могат да ти цъфнат на вратата тези сладури.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 21 минути, Емил Костов написа:

Не казвам, че си престъпник, просто в момента всички са луднали по авторски права и като нищо могат да ти цъфнат на вратата тези сладури.

не знам някой да са го осъдили, за това че предоставя линкове към законни сайтове
защото сайтовете за онлайн филми, точно това правят
и предупреждението във всеки сайт, за онлайн филми:

Цитат

Ако сте носител на авторско право и желаете премахването на филми от сайта свържете се с нас чрез формата за контакт..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, дръндю написа:

не знам някой да са го осъдили, за това че предоставя линкове към законни сайтове
защото сайтовете за онлайн филми, точно това правят
и предупреждението във всеки сайт, за онлайн филми:

Няма да споря. Просто да си знае. Щом иска да изпитва правосъдната система добре. Само ще ти припомня какво стана с chitanka.info.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Няма да споря. Просто да си знае. Щом иска да изпитва правосъдната система добре. Само ще ти припомня какво стана с chitanka.info.

не знам какво е станало с цитирания сайт
но ако тук във форума,  дам линк към незаконен софтуер, сайт, ще получа предупреждение и бан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, дръндю написа:

не знам какво е станало с цитирания сайт
но ако тук във форума,  дам линк към незаконен софтуер, сайт, ще получа предупреждение и бан

Мисля, че сам си отговори. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Емил Костов написа:

Спомням си, че преди години затвориха Читанка, но сега работи. Читанка непечели пари от качените книги. Много от качените книги немогат да се купят в електронен формат на Български и затова и сайта е толкова популярен. 

Същото е и със филмите и сериалите - има много които немогат да се купят или да се гледат от стрийминг услугите достъпни само в Сащ (освен ако не се направят някой найстроики за които повечето хора незнаят) . Например има сериали на Хулу.

А един български филм с около 2 милиона бюджет незаслужава билет от 10 лева и затова подкпрепям тегленето му. Когато увеличат бюджета на бългасктие филми, тогава да искат пари за гледането им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, sky1 написа:

Спомням си, че преди години затвориха Читанка, но сега работи. Читанка непечели пари от качените книги. Много от качените книги немогат да се купят в електронен формат на Български и затова и сайта е толкова популярен. 

Същото е и със филмите и сериалите - има много които немогат да се купят или да се гледат от стрийминг услугите достъпни само в Сащ (освен ако не се направят някой найстроики за които повечето хора незнаят) . Например има сериали на Хулу.

А един български филм с около 2 милиона бюджет незаслужава билет от 10 лева и затова подкпрепям тегленето му. Когато увеличат бюджета на бългасктие филми, тогава да искат пари за гледането им.

Да, работи! Но имаше дела, разправии, койнфискувана техника и съответно изхарчени пари по адвокати и съдилища.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, qnkov написа:

Направи преложения на сайта за смарт тв. таблет, смартфон и тн.

Във Фейса се ориентирай към платена реклама. Потърси и бг ФБ страници които имат повече фенове и пиши на администраторите, като ги питаш колко ще струва да ти се рекламира сайта. Насърчавай споделянето на филми от сайта в социалните мрежи. 

Направи си и блог където да пишеш за филми и сериали и да има реклама към сайта ти.

Помоли приятели да споделят сайта ти в Фейсбук или Туитър.

Качвай неща с високо качество.

Щом сайта ти е безплатен ще се разпространи лесно но избягвай да качваш бългаски филми или сериали. Продуцентите им се възмущават че са достъпти за безплатно гледане, въпреки, че не влагат големи бюджети, както се прави в Сащ и лесно можеш да си навлечеш гнева им и сайта да ти го закрият. Никой в България неразбира, че ако един филм или сериал стане известен благодарение на пиратствато, то след това могат да се продават хиляди продукти свързани с този филм или сериал.

Редактирано от sky1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко преувеличавате с тези авторски права. В такъв случай Вбокса трябва да е затворен преди години. Там 99 процента е пиратство и всичко е на техни сървъри, пък за тракерите да не говоря. Да, те не се намират в БГ, ясно е. Не искам да казвам, че като напишете онлайн филмим, ще ви пъкнат 10 сайта. Иначе да, искат ли да се заядат, ще дойдат при мен, но какво ще намерят? Хронология как качвам в Openload, сякаш е мой или нося отговорност, че сайта ми позволява да качвам и споделям линкове на моя платформа? Иначе ми е интересно, какви са глобите в такива случаи? Аз не качвам български филми, но пък са озвучени на български.

Редактирано от qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, qnkov написа:

Малко преувеличавате с тези авторски права. В такъв случай Вбокса трябва да е затворен преди години. Там 99 процента е пиратство и всичко е на техни сървъри, пък за тракерите да не говоря. Да, те не се намират в БГ, ясно е. Не искам да казвам, че като напишете онлайн филмим, ще ви пъкнат 10 сайта. Иначе да, искат ли да се заядат, ще дойдат при мен, но какво ще намерят? Хронология как качвам в Openload, сякаш е мой или нося отговорност, че сайта ми позволява да качвам и споделям линкове на моя платформа? Иначе ми е интересно, какви са глобите в такива случаи? Аз не качвам български филми, но пък са озвучени на български.

Във Вибокса може почти всичко да е пиратско, но например чуждестранните музиканти незнаят, че клиповете им са качени в някакъв пиратски сайт наречен Вибокс. 

Ако качваш неща с бг аудио и ако почнеш да придобиваш повече известност лесно ще си навлечеш гнева на разните му там хорица които са платили авторските права на това съдържание, за да го разпростравямат в България. Тези хора може нещо да са го купили и след 10 години и вече това нещо да не се гледа, но ако разберат за сайта най-малко може да поискат да го изтриеш. 

За глоби незнам, но в България често са на прицел безобидни хора, а големите нарушители на даден закон не се преследват. Така, че Вибокс никога няма да ги затворят а ще затворят някакъв малък пиратски сайт и ще стане голяма новина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос, ей така. Човек може ли да закупи авторските права върху някой филм? Да си има и той, както нашите телевизии и колко ли е цената?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.