Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Предложете ми някакъв лаптоп с цена в диапазона между 7-800 лева. Той ще се използва само за Интернет и нищо друго. Благодаря Ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търси нещо с процесор I3, за предпочитане по-нов модел, спести от дискретна видео карта и операционна система. вариянти много. бюджета е достатачен, ако е само за интернет. и по-слаб процесор ще върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като приоритета е леко натоварване огледай моделите предлагани от фирмите втора ръка. Всичко ново предлагащо се в тоя ценови диапазон е потециален разпадащ се боклук след година две независимо от марката

Редактирано от pconline (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До 1000лв изборът на реновирана маркова машина е по-добър от закупуването на нова.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.12.2017 г. в 10:40, Iskous написа:

Здравейте,

Предложете ми някакъв лаптоп с цена в диапазона между 7-800 лева. Той ще се използва само за Интернет и нищо друго. Благодаря Ви :)

Виж товa http://rmania.net/laptopi-hp--elitebook-8740w-core-i7-740qm-1920x1200-quadro-fx-3800m-no-pwm-2114.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бре @nikssi .....

1 човека пита за НОВ за тия пари 

2 За кво му е i7, 8RAM и Quardo за да цъка нет ?

3 За да се търси лаптоп вероятно ще се разнася а 17 ките не са от най-леките особенно от тоя клас !!!

4 и кото процетеш на машина втора ръка "Гаранция:   6 месеца, огр. по компоненти, важи с профилактика"  бегай ама много бързо .....

За нуждите който има човека и с половината пари ще вземе перфектна машинка която ще надживее съвременните нискобюджетни л...... направени от рециклирани бъркалки....

Редактирано от pconline (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен  съм ,втора ръка машина 14 инчова със трето поколение i3 или i5 могат да се намерят за 400-500 кинта

лаптопи HP EliteBook 8470p
  • Екран: 14,0" (1366x768, Матов)
  • вградена HD WebCam
  • Процесор: Intel Core i5-3320M (2.6GHz, max 3.3GHz, 3MB Cache, 5GT/s DMI, 2 Cores, 4 Threads)
  • Памет: 4GB DDR3 (max 16GB)
  • Хардиск: 120GB SSD
  • Видео карта: Intel HD4000
  • Оптично устройсто: DVDRW
  • Друго: WLAN, LAN, Bluetooth, Cardreader, Express Card Slot/54, DisplayPort, VGA, 1*USB 2.0, 2*USB 3.0, 1394, SRS Premium Sound оптимизиран за HD Audio
  • Тегло: започва от 2,39кг
  • Лаптопи втора употреба
  • Гаранция: 12 месеца
цена: 420 лв
лаптопи Lenovo ThinkPad T540p
  • А клас (като нови)
  • Екран: 15,6" (1920x1080, Матов)
  • вградена WebCam
  • Процесор: Intel Core i3-4000M (2.4GHz, 3MB Cache, 5GT/s, 2 Cores, 4 Threads)
  • Памет: 4GB DDR3 (max 16GB)
  • Хардиск: 500GB
  • Видео карта: Intel HD4600
  • Оптично устройсто: DVDRW
  • Друго: WLAN, LAN, Bluetooth, Cardreader, Mini DisplayPort, VGA, 4*USB 3.0, Audio HD
  • Тегло: от 2,49кг
  • Лаптопи втора употреба
цена: 540 лв
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.12.2017 г. в 14:07, pconline написа:

А бре @nikssi .....

1 човека пита за НОВ за тия пари 

Не видях дa питa зa нов aмa кaрaй. Пък не е зле дa имa нещо в aвaнс. То и зa 300 кинтa вторa ръкa може дa си нaмери зa джъткaне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

Не видях дa питa зa нов aмa кaрaй. Пък не е зле дa имa нещо в aвaнс. То и зa 300 кинтa вторa ръкa може дa си нaмери зa джъткaне.

Виж заглавието, или ползвай очила :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, nikssi написа:

Не видях дa питa зa нов aмa кaрaй.

Самата заглавие :)

Цитат

Избор на нов лаптоп с ограничен бюджет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Радослав Матев написа:

Виж заглавието, или ползвай очила :)

Мдa ... остaряхме. Блaгодaря, моя е грешкaтa. :)

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям предложението за HP EliteBook 8470p  с две ръце. Единият от лаптомите ми е точно такъв,втора ръка. Много стабилна машина е, с лека забележка към матрицата! Но за цената си няма да намериш по-добро решение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Реших да си купя нов лаптоп. Избрала съм този модел-Lenovo V310-15 ISK. Ще се използва предимно за работа с офис пакета, презентации, програмиране и обичайното-нет, музика и филми. Бихте ли ме посъветвали дали да го взема с вградена видеокарта или с външна такава. Имам опция да си избера. Тук са подробните му характеристики: https://laptop.bg/archive/laptops-lenovo-IdeaPad_V310-lenovo_v31015isk_80SY03QMBM256gbssd#characteristics

Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Silviya Velikova написа:

Здравейте! Реших да си купя нов лаптоп. Избрала съм този модел-Lenovo V310-15 ISK. Ще се използва предимно за работа с офис пакета, презентации, програмиране и обичайното-нет, музика и филми. Бихте ли ме посъветвали дали да го взема с вградена видеокарта или с външна такава. Имам опция да си избера. Тук са подробните му характеристики: https://laptop.bg/archive/laptops-lenovo-IdeaPad_V310-lenovo_v31015isk_80SY03QMBM256gbssd#characteristics

Благодаря ви!

Само с вградената ,тия външните са някъв смях и 200 вица .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Иво Димов написа:

Само с вградената ,тия външните са някъв смях и 200 вица .

Кои външни точно са смях? Какво имаш в предвид, би ли се обосновал? Относно запитването - най-добре е да си пуснете нова тема. Също така този лаптоп, който сте дали е само с 4Gb RAM памет, освен ако не си добавите от сайта поне още толкова, но цената ще скочи, не сте дали бюджет. От програмиране до програмиране има огромна разлика - какво точно ще се ползва? Какви са изискванията на компилатора? Ако ще се пускат виртуални машини или ще се компилират по-големи и тежки програми, ще е нужен процесор с повече ядра, също така паметта може и 16Gb да не ви стигне. Това "ПРОГРАМИРАНЕ" си е много разтегливо нещо!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Външните видео карти на лаптопи който не са предвидени за професионална употреба или за гейминг :) .Още повече тия допълнителни видео карти са таралеж в гащите ,винаги може да изпушат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те десктоп картите защото хич не изпушват, всичко си е и на късмет и на употреба/потребител. А какво ще кажеш за картите за лаптоп, които СА предвидени за професионална употреба, или тези, които СА предвидени за гейминг? С лаптопа от подписа също си играя всички игри без проблеми, макар и не на максимална резолюция и детайли, а по-мощните и нови мобилни видеокарти не отстъпват по нищо на десктоп моделите - спокойно се играят и тежки игри на маскимални детайли и висока резолюция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Да напиша малко пояснения. Максималната сума за закупуването на лаптопа е 1000-1100лв. Моделът е този, който съм публикувала. Само, че ми го предлагат в два варианта: единият е този от линка, който съм публикувала, а другият е същият модел , но с малко различия и без SSD т.е.Lenovo V310-15ISK Intel Core i3-6006U (2.00 GHz, 3MB), 2x4GB 2133Mhz DDR4, 1TB 5400rpm, DVD RW, 15.6" FHD (1920 x 1080), AG, AMD R17M-M1-70 DDR3L 2G, 720p HD Cam, WLAN Ac, BT, FPR, 4 Cell, DOS, Black, 2Y Warranty. Въпросът ми е кой от двата да избера? С интелска карта и ssd или amd карта и без ssd. Аз така или иначе съм решила да има SSD, така че ако взема този без-ще си сложа. Само още нещо да уточня-компютъра не е за геймър. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип по-добрия вариант е със SSD, въпреки че винаги може да се добави, но това пак увеличава цената. Памет минимум 8Gb, за препоръчване 16, но така и не разбрахме какво ще е това "програмиране", както питах по-горе? Да не се окаже накрая, че нещата стават много бавно с този двуядрен процесор или липсва памет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гусин Радослава Матеев начи на десктоп като му изпуши видео картата може да я смениш или да си караш с вградената ,ма виж на лаптоп като изгори графичния чип и се хващаш за палците .Ся сещай се къде е разликата като правиш малоумни сравнения !

Тая кекава радеонка е по-слаба от видеото вградено в процесора ве :) ,взимай тоя със SSD  диска и интелско видео .!

Редактирано от Иво Димов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Иво Димов написа:

Гусин Радослава Матеев начи на десктоп като му изпуши видео картата може да я смениш или да си караш с вградената ,ма виж на лаптоп като изгори графичния чип и се хващаш за палците .Ся сещай се къде е разликата като правиш малоумни сравнения !

По принцип е така, но едното за сметка на другото - няма как хем да е малко и мобилно, хем да може да подменяш всичко както си решиш (с малки изключения, но там и цените са доста по-високи от среден клас лаптоп). Така че на всеки каквото му трябва и харесва, не може да казваш, че едното не става за сметка на другото. А и не е задължително да гръмне видеото на лаптопа - може да е нещо друго по платката и пак да не може да се оправи без замяна с нова.

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя не иска да играе игри ве мен ,просто иска съвет момата .Правилния избор е със ССД и интелско видео.КАЗАХ!

лаптопи HP Zbook 17 mobile Workstation
  • А клас (като нови)
  • Екран: 17.3" (1600x900, Матов, SVA)
  • НЯМА WebCam
  • Процесор: Intel Core i5-4330M (2.8GHz, max 3.5GHz, 3MB Cache, 5GT/sDMI2, 2 Cores, 4 Threads)
  • Памет: 8GB DDR3 (max 32GB, 4 слота)
  • Хардиск: 130GB SSD
  • Видео карта: NVIDIA Quadro K3100M 4GB DDR5, 256bit
  • Оптично устройсто: НЯМАТ
  • Друго: WLAN, LAN, Bluetooth, Media cardreader, SmartCard reader, ExpressCard port, VGA, DisplayPort, Thunderbolt port, 3*USB 3.0, 1*USB 2.0, Audio HD
  • Клавиатура със защита против разливане на течности
  • Тегло: от 3,46кг
  • Лаптопи втора употреба
цена: 1390 лв

Бих предложил това ...................ма леко надхвърля биджета и е малко употребявана техника :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ве мен, и аз и казах и я питах какво точно ще ПРОГРАМИРА, ама отговор няма. А твоя вариант надвишава максималния бюджет, иначе не е зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.